Výcvik psů

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Výcvik psů

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 4 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #454296

    Pecka jsou na toto výcvikové vesty, kde máš kapsičky, kam umístíš pamlsky a nebo si na ni můžeš přicvaknout hračku či věc na kterou pes reaguje 🙂

    • #466420
      i
      irishanova
      Účastník

      Nakonec jsem na doporučení z cvičáku koupila tady ty postroje http://www.happytails.cz/obojky-postroje-voditka/postroj-hurtta-active-40-45cm. Mám poměrně neposlušného staffbula a tady v tom postroji se mi mnohem líp „ovládá“ a pracuje s ním

      • #467118
        m
        michala69
        Účastník

        Koukala jsem na ty postroje a vypadají dobře, vypadají nebo jsou trošičku polstrované ? Velikostně odpovídají ?

        • #468476
          i
          irishanova
          Účastník

          Jojo jsou polstrované a moc pěkně zpracované. Co se týče velikostí, tak pokud pejska dobře naměříš tak samozřejmě odpovídají 🙂

  • #440749
    i
    irishanova
    Účastník

    Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně výcviku psů jestli máte nějaké dobré rady nebo vychytávky jak docílit toho, aby mě pes pořádně vnímal a nekoukal pořád co se děje okolo ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist