Výběr kočárku

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Výběr kočárku

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 3 měsíců.

• Autor
    M
    MakMak
    Účastník

No, já jsem kousek od Ostravy, takže pro mě není problém tam zajet. Steně na větší nákupy jezdíme tam. No, ale o Babyplace jsem zatím neslyšela, tak díky moc za doporučení! Každopádně jsem se koukala na jejich webovky a výběr kočárků mají teda senzační! Díky moc, určitě tam zajdu…

z
    zralok.85
    Účastník

Alecco, to je docela těžká otázka… Ono totiž záleží na tom, jaké máš na kočáek nároky. Podle toho se pak odvíjí i to, jaký kočárek pro tebe přichází v úvahu. Každopádně bych si kočárek vybírala někde, kde tomu opravdu rozumí. Nevím, odkud jsi, ale já jsem třeba moc spokojená s prodejnou v Ostravě Babyplace. Mají i webovky – https://www.babyplace.cz/.

L
    Lilianna
    Účastník

Ahoj, no, to je super… zrovna teď výběr kočárku řeším a nějak se nemůžu rozhodnout… Jinak jsem si všimla, že moc pěkný a bohatý výběr kočárků mají na https://www.babyplace.cz/ Zkušenosti s tímto obchůdkem?

Profilová fotografie na Facebooku
    Alecca
    Účastník

Holky, zakládám tuto diskuzi, abychom si společně poradily ohledně vhodného výběru kočárků. Jak kočárek vybral a hlavně, kde ho koupit?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist