Výběr kočárku

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Výběr kočárku

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 4 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #465671
    L
    Lilianna
    Účastník

    Já jsem taky s touto prodejnou moc spokojená. Mám docela mimi obchůzky obejitý a tenhle je nejlepší. Jako jasně, mají tam toho spousty, ale hlavně jsou tam lidi, co všemu rozumí.

  • #464723
    E
    Elik5
    Účastník

    Já jsem si teda kočárek koupila u Babyplace. Oni mají hodně široký výběr a navíc sem tam mají i veletrhy, a ty jsou teda skvělý. Tam jsme si právě kočárek vybrali i my.

  • #462169
    i
    irishanova
    Účastník

    Já jsem svůj první kočárek vybírala v Praze v Malvíku a byla jsem s ním maximálně spokojená. Teď mě to teda čeká znovu, protože čekáme druhé dítě, které jsme neplánovali a já dala kočárek pryč a určitě půjdu znovu akorát jsem se dívala že se Malvík přestěhoval, což je pro mě jedině dobře, protože jsou blíž u sjzdu a zatím jsem na tu jejich novou prodejnu slyšela samou chválu tak jsem zvědavá.

    • #462575
      m
      michala69
      Účastník

      Já jsem už na té jejich nové prodejně byla a taky se mi líbí mnohem víc jak ta předchozí 🙂

      • #463680
        i
        irishanova
        Účastník

        Já též, hlaně pokaždé když tam jedu, tka pořídím, co potřebuju a hlavně mám vždycky štěstí na tu úžasnou paní prodavačku, která mi pomáhala vybírat i věci pro mé první dítě, tak jsem měla obrovskou radost.

  • #454564
    M
    MakMak
    Účastník

    No, já jsem kousek od Ostravy, takže pro mě není problém tam zajet. Steně na větší nákupy jezdíme tam. No, ale o Babyplace jsem zatím neslyšela, tak díky moc za doporučení! Každopádně jsem se koukala na jejich webovky a výběr kočárků mají teda senzační! Díky moc, určitě tam zajdu…

  • #440942
    z
    zralok.85
    Účastník

    Alecco, to je docela těžká otázka… Ono totiž záleží na tom, jaké máš na kočáek nároky. Podle toho se pak odvíjí i to, jaký kočárek pro tebe přichází v úvahu. Každopádně bych si kočárek vybírala někde, kde tomu opravdu rozumí. Nevím, odkud jsi, ale já jsem třeba moc spokojená s prodejnou v Ostravě Babyplace. Mají i webovky – https://www.babyplace.cz/.

  • #440283
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, no, to je super… zrovna teď výběr kočárku řeším a nějak se nemůžu rozhodnout… Jinak jsem si všimla, že moc pěkný a bohatý výběr kočárků mají na https://www.babyplace.cz/ Zkušenosti s tímto obchůdkem?

  • #440110
    A
    Alecca
    Účastník

    Holky, zakládám tuto diskuzi, abychom si společně poradily ohledně vhodného výběru kočárků. Jak kočárek vybral a hlavně, kde ho koupit?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist