Výběr digestoře

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Výběr digestoře

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  opand@seznam.cz a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494722

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Já jsem tam nakoupila vše do našeho domu od elektra až po nábytek.

  • #493337
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky, co kupujete za elektroniku na vánoce? Šup sem s tipy 🙂

    • #493926
      K
      Katchorka
      Účastník

      No, co asi 😀 To jsou pořád mobily, sluchátka, repráky… Mamka zase mixer, váha 😀 Každý rok se něco najde 😀 Ale já nakupuju na okay. Tam mají vše, co potřebuju, takže já jsem to vyřešila v pohodě.

      • #494341
        e
        emakrul
        Účastník

        Řešila jsem to podobně:-D každému nějakou malou elektroniku do domácnosti atak hoodně jsem nakupovala na https://www.okay.cz/ 🙂 je to super obchod, seženu tam vždycky co potřebuju za super cenu 🙂

        • #494543
          G
          GabulkaKoc
          Účastník

          Tohle je dobrej shop 🙂 Oni jsou spolehlivý. Já u nich objednávala před vánocemi a spokojenost. Doručili vše do tří dnů, to mi vyhovovalo.

  • #490974
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Jo, mám stejnou zkušenost. Taky spokojenost. Na tom shopu nakupuju moc ráda. Elektro vlastně jen tam.

    • #491560
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Jojo, mám to stejně. Jako třeba vánoce budu řešit převážně na tom okay 🙂

      • #492060
        M
        MarkyMala
        Účastník

        Já taky, ale když vidím to šílenství teď, tak raději nebudu čekat a už to začnu vše řešit.

        • #492514
          A
          Alecca
          Účastník

          Jo, to je pravda a bude hůř. Taky vše vyřeším online.

          • #493274
            K
            Katchorka
            Účastník

            Je to tak… Dneska je ta doba šílená. Ale tak ty e-shopy valí, takže super 🙂 Třeba elektro určitě budu řešit přes okay 🙂

  • #490337
    P
    Polinko
    Účastník

    Když jsme dělali reko kuchyně, tak jsme měnili i digestoř. Koupili jsme si tuto https://www.okay.cz/odsavac-par-amica-skz-62-cb/. Jako pardon, ale ta cena rozhodla. Tady ji měli za nejlepší cenu. A hlavně doručení rychlý 🙂

    • #490793
      l
      libuse86
      Účastník

      Já co jsem potřebovala z elektra, tak jsem taky sehnala na okay. Oni jsou tam podle mě nejlepší. Nabídka hodně široká, ceny hodně přijatelný a hlavně jsem byla spokojená s tím doručením 🙂

  • #490303
    f
    femuska
    Účastník

    V Okay nakupuji ráda, mám od nich pár spotřebičů v kuchyni.  Nikdy u nich nebyl problém.

    • #492064
      M
      MarkyMala
      Účastník

      Já to mám úplně stejně. Nakoupila jsem tam hooodně věcí a vždycky jsem byla maximálně spokojená.

    • #490465
      z
      zuzuša
      Účastník

      Co se týká dopravy, taky vše proběhlo OK?

      • #490549
        g
        giska
        Účastník

        Mám od nich pračku a sušičku, dopravili mi je domů dle domluvy.

  • #490128
    j
    jandulka25
    Účastník

    Nedávno jsem kupovala digestoř na http://www.okay.cz. Mají velký výběr. Jsem moc spokojená.

  • #489923
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Projížděla jsem stránky elektra a zatím se mi líbí digestoř, co má Amici, nějaké zkušenosti s touto značkou ?

  • #468445
    M
    MakMak
    Účastník

    Jj, tomu rozumím. Ale byla bych v klidu, určitě najdete takovou, která vám bude maximálně vyhovovat. My jsme taky hledali hodně dlouho a nakonec jsme narazila na tento shop https://www.airforce-eshop.cz/ a paráda. Jsme fakt nadšeni. Kvalita a hlavně funkčnost, jakou jsme u digestoře zatím neviděli.

  • #466792
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahoj holky, docela by mě zajímalo, podle čeho jste si vybíraly digestoře domů? My teď s manželem vybíráme a už nám z toho jde hlava kolem… Jako ono se toho dá sehnat hodně a je i z čeho vybírat, ale my tak nějak nevíme… Abychom s výběrem nešlápli vedle.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist