Výbava pro děti do školy

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Výbava pro děti do školy

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Kryska a poslední změna proběhla před 2 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #487708

    No to se ti ani nedivím .. Po těch zkušenostech co mám, jelikož mám děti tři, tak jinou aktovku než od baaglu bych už nepořídila. Tady ta značka je má totiž opravdu úžasně udělané, jsou odolné, ergonomické a uvnitř naprosto úžasně řešené 🙂

    • #487749
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Mají ji normálně i v hračkářství nebo jsou dostupné jenom přes internet ?  Vůbec tady tu značku neznám tak se chci podívat jak vůbec ty jejich aktovky vypadají.

      • #487769

        Určitě je budou mít i někde na prodejně, nicméně já je objednávala přímo ze stránek baagl. Mají tam fakt velký výběr a seženeš k té aktovce i pouzdro, pytlík na přezůvky a další doplňky.

        • #487807
          K
          Kryska
          Účastník

          Taky jsem dcerce kupovala aktovku od stejné značky a velká spokojenost. Starší dcera už půjde do páté třídy, tak ji chci objednat novou aktovku, ale tentokrát už asi nechám vybrat ji, co by se jí líbilo za design 🙂

  • #487406
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Je tu už někdo, kdo řeší výbavu do školy pro děti ? Potřebuju pro syna novou aktovku, protože tu co má je naprosto nevyhovující takže se dívám po něčem lepším a hlavně ergonomickém. Budu ráda za případné tipy.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist