Vůně do bytu

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Vůně do bytu

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Amandina a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494606
    m
    markurka5
    Účastník

    Na provonění bytu používám hlavně svíčky. Ten kdo píše, že svíčky nevoní nebo neprovoní byt, tak je to hloupost a nikdy tím pádem neměl kvalitní svíčku. Co jsem dostala dárkem tady tu svíčku https://www.veynero.cz/svicky-lux/svicka-lux-jablecny-strudl/ tak si pravidelně kupuju další a další.

  • #478201
    m
    michala69
    Účastník

    Ráda bych se o něm dozvěděla víc, hlavně kde se dá koupit 🙂 jak dlouho tady ten pohlcovač slouží a dá se používat normálně jako osvěžovač ?

    • #478636

      Nechám ti na něj tady odkaz ať se může podívat, mají těch vůní na výběr víc a mají teda i sprej na oděvy a ten se mi teda taky moc osvědčil http://www.alpik.cz/likvidator-pachu/

      • #478865
        m
        michala69
        Účastník

        Opravdu ty vůně nejsou moc těžké a takové vlezlé jestli mě chápeš ? 🙂 Jakou by si mi doporučila, když bych chtěla něco jemnějšího jestli jich máš teda vyzkoušených třebas víc 🙂

        • #479096

          Chápu, ale nemusíš mít vůbec obavy 🙂 vůně mají všechny moc příjemné 🙂 takže ať vyzkoušíš jakoukoliv, tak nebudeš zklamaná

  • #477086
    K
    KJARA
    Účastník

    M8m moc ráda airwick, fakt vydrží a má skvělé vůně.

    • #494623
      A
      Amandina
      Účastník

      Ten mi taky voní a nebo teďka hodně pálím WoodWick svíčky ty jsou silně aromatizovaný, tak to provoní celý prostory doma.

  • #476010

    Někde jsem tu už psala, že mám dobrou zkušenost s pohlcovačem pachu Alp, rozhodně není vlezlý a co je pro mě důležité, tak že ta vůně vydrží dlouho a poradí si i s horšími zápachy. Já jsem ho koupila kvůli tomu, že máme doma psy a ti jsou prostě cítit.

  • #463632
    i
    irishanova
    Účastník

    Ahoj, mohla bych poprosit o doporučení vůně do bytu, co vydrží dlouho vonět a má příjemnou vůni ? Né prosím nic vlezlého jako jsou ty spreje, co se prodávají v drogériích apod.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist