Voda – příkrmy

Femina.cz > Fóra > Vaření > Voda – příkrmy

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel e evcasl a poslední změna proběhla před 1 rokem, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #502762
    b
    barcca
    Účastník

    Taky bych chtěla filtr koupit, čekáme naše první dítě a četla jsem že balená kojenecká voda často v testech vůbec neprojde a převaření samo nestačí

    • #502883
      m
      marianana
      Účastník

      To je fakt o tom jsem taky slyšela. My máme filtr už docela dlouho právě od Dionely a nevyměnila bych to ani za nic.

      • #502922
        e
        evcasl
        Účastník

        A filtruje na tu kvalitu kojenecké vody? Jak dlouho vám asi tak vydrží, vychází to finančně dobře?

        • #502955
          m
          marianana
          Účastník

          Jojo máme z něj kojeneckou vodu, mají různý typy filtrů takže doporučuju se s nima domluvit co chcete a poslat jim rozbor vody a oni vám poradí jaký filtr vybrat. Jinak nám ve dvou dospělých s malým dítětem vydrží necelý rok, potom dokupujeme regenerační vložku. Ale záleží taky kde bydlíte, podle toho vám může vydržet buď kratší nebo delší dobu.

          • #503034
            e
            evcasl
            Účastník

            Skvělý moc děkuju za vysvětlení. Domluvíme se s nima, líbí se mi, že je to česká výroba a navíc koukám že vyhráli i v dTestu a mají nějaký další ocenění.

  • #501171
    e
    evcasl
    Účastník

    Ahoj maminky, jakou vodu používáte na příkrmy? Já balené moc nevěřím a tak uvažuju nad filtrem, zaujala mě nabídka firmy https://www.dionela.cz/ máte od nich někdo filtr na vodu?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist