Vlhčené ubrousky

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Vlhčené ubrousky

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel D Diana Malá a poslední změna proběhla před 3 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #482537
    D
    Diana Malá
    Účastník

    Mrkněte na stránky Mall, mají tam sady pro novorozená miminka od značky Bella Happy za super cenu, tady je odkaz https://www.mall.cz/plenky-bella/bellahappy-start-box-new-born

  • #482469
    V
    Vendulina
    Účastník

    Díky všem za tipy, je vidět, že značka Bella Happy je hodně oblíbená a to jsem ji vůbec neznala 🙂 Nemáte prosím ještě doporučení, kde je na internetu objednat online za dobrou cenu?

  • #482443
    D
    Diana Malá
    Účastník

    Dobrý večer, taky kupuji Bella Happy – jsou jemné a tak akorát mokré – mě moc vyhovují a je mi celkem jedno, jestli jsou Sensitive nebo ne, kupuju, které jsou zrovna v akci 🙂

  • #482403
    B
    Balounka
    Účastník

    Dobrý den, já jsem si oblíbila vlhčené ubrousky Bella Happy Sensitive – jsou hypoalergenní a obsahují výtažek s Aloe Vera, takže jsou i hojivé. Malé hlavně sedí a vůbec se mi po nich neosypává.

  • #482380
    V
    Vendulina
    Účastník

    Zdravím, s jakými vlhčenými ubrousky na miminko jste spokojené? Mám za 2 měsíce termín porodu, tak pomalu objednávám, co mi ještě chybí 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist