Vlasové pásky

Femina.cz > Fóra > Krása > Vlasové pásky

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninaR a poslední změna proběhla před 1 rokem, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507150
    a
    adullkahron
    Účastník

    Já spíš uvažuju nad keratinem, ale neničí to moc vlasy?

    • #507535
      J
      JaninaR
      Účastník

      Ptala jsem se na to kadeřnice a vlasy to neničí 😉 máš už vybrané vlásky? Jestli ne, tak pěkný výběr mají na clipinhair.cz 🙂

  • #482696
    n
    nanna
    Účastník

    Pokud máte řídké vlasy doporučuju raději řešit příčinu a nesnažit se to jenom zakrýt, já měla hrozně zničené vlasy po odbarovování a trvalé a a zašla jsem na kliniku Clinical Hair & Health kde mi pomohli vlasy uzdravit a konečně mám teď krásné vlastní vlasy.

    • #487078

      kvapik
      Účastník

      Taky jsem tam byla, jeden čas jsem nosila taky příčesky, ale potom jsem viděla fotky a bylo to hodně znát, takže jsem se rozhodla to jenom nemaskovat a začít to řešit s odborníky a jsem za to fakt ráda.

    • #483158
      h
      hancanov
      Účastník

      A jak to řešili? Za jak dlouho se ti vlasy uzdravily?

      • #483331
        n
        nanna
        Účastník

        Udělají ti trichologické vyšetření, jak to probíhá máš vysvětlené tady https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/ podle výsledku mi potom doporučili léčivou kúru. Já jsem ty přípravky používala asi 3 měsíce a za tu dobu se mi to spravilo

        • #483400
          h
          hancanov
          Účastník

          Aha aha…a co ti zjistili za tu příčinu padání?

  • #482658
    j
    jandulka25
    Účastník

    Ano, pobočku v Brně máme.

  • #482616
    k
    kikajda
    Účastník

    Vy máte jejich pobočku ve městě?

  • #482557
    j
    jandulka25
    Účastník

    Vlasy-levne prodlužují i u nich na pobočce, to bych ráda využila.

  • #482476
    A
    Andryna
    Účastník

    K prodloužení vlasů jsem zvolila Cip In.  S výsledkem jsem spokojená.

  • #482395
    m
    martusi
    Účastník

    Kterou metodu k prodloužení vlasů jste zvolila?

  • #482259
    A
    Andryna
    Účastník

    Já jsem spokojená s materiálem k prodlužování vlasů od http://www.vlasy-levne.cz.

  • #481761
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    No konkrétně u vlasových pásků od hairtalk to nehrozí, protože vlasy nezatěžují vůbec a hlavně se aplikují bez toho aniž by se použila žehlička a spoje se zažehlovali

    • #481857
      m
      michala69
      Účastník

      Aha, tady tu značku vlasů vůbec neznám. To je nějaká novinka ?

      • #481871
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        Novinka to není je to poměrně známá a hodně oblíbená značka, protože mají ty vlasové pásky tenčí a hlavně lehčí, tudíž tam nejdojde k zatížení tvých vlastních vlasů. Nechám ti tady odkaz, kde se o tom dočteš víc http://www.hairtalkvlasy.cz

        • #482018
          m
          michala69
          Účastník

          Děkuju moc za doporučení, koukala jsem, že mají i barevné vlasy, což je super, protože přesně něco takového jsem chtěla.

  • #481681
    m
    michala69
    Účastník

    Nemáte zkušenost jak drží ty vlasové pásky ? Nejsou ty přechody moc vidět nebo když mi víc vypadávají vlasy, tak nemůžou mi kvůli těm vlasovým pásků vypadávat ještě víc ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist