Vlásky

Femina.cz > Fóra > Krása > Vlásky

Zvolené téma obsahuje celkem 43 odpovědí. Do diskuze (31 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel V VercaKalu a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 3 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517907
    m
    monikap008
    Účastník

    Na prodlužko doporučuju kartáč od Freylish, zkoušela jsem různý varianty, tenhle vyhovuje nejvíc. Vlasy se tím netrhají.

  • #516705
    a
    adzinka88
    Účastník

    Ahoj, prosím barvíte clip in a používáte nějakou speciální kosmetiku? Budu si je pořizovat a ráda bych se o ně co nejlépe starala. Jak vlasy skladujete? Děkuji

    • #517971
      V
      VercaKalu
      Účastník

      Ahoj, pokud plánuješ jakkoli vlasy upravovat, tak jak se píše už tady… Opravdu je třeba koupit kvalitní clip in. Takové, co jsou z pravých vlasů. Ano, cenově jsou dražší, ale investice se vyplatí. Tyto clip in opravdu vydrží.

    • #517393
      P
      Polinko
      Účastník

      No, pokud si chceš vlasy upravovat tak, jako svoje vlasy (barvení, natáčení, žehlení), tak určitě kup clipy z pravých vlasů 🙂 Ty jsou nejkvalitnější a právě se dají krásně upravovat. Jako tvoje vlasy.

      • #517825
        z
        zralok.85
        Účastník

        Rozhodně souhlasím. Pokud clipy, tak určitě kupovat z pravých vlasů. Ano, pořizovací cena je možná vyšší, ale návratnost prakticky okamžitá. Při správné údržbě opravdu vydrží a krásně se upravují. Pokud mohu radit, tak skvělý shop s naprosto úžasnou nabídkou je https://www.clip-in-vlasy.eu/ 🙂

  • #510274
    A
    Adinka1993
    Účastník

    Čau holky, máte někdo tip na hezkou měděnou barvu na vlasy? Jsem přírodní zrzka a chtěla bych to trošku oživit rozzářit nějakou měděnou. Díky.

    • #510333

      Nejhezčí zrzavé a měděné barvy jsou rostlinné a pokud máš svou přírodní nebarvenou zrz, tak je to win win, neváhala bych a šla do henny, vlásky ti poděkují. Sama jsem přecházela z klasické chemie na rostlinné barvy, a i když to chtělo proces a čas, tak se to vyplatilo. Potrpím si na udržitelnost a kvalitu, takže veganské barvy jsou pro mě nejlepší volba a hlavně ta kvalita těch vlasů je nesrovnatelná.

      • #510363
        A
        Adinka1993
        Účastník

        No a jakou značku rostlinných barev používáš, prosím? Opravdu ty vlasy nějak netrpí, nejsou vysušené?

        • #510373

          Vůbec ne, právě naopak. Vlasy jsou zdravé a hydratované, rostlinné přírodní barvy a kosmetika obecně vlasům prospívají, neškodí jako chemické barvení, na tý kvalitě to jde poznat nejvíce a samozřejmě i lesku vlasů. Barvím se měděnou https://www.khadi.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-medena, barvila jsem z blond, chytá krásně do medovo-měděné.

  • #501937
    l
    lenana
    Účastník

    Mám problém s padáním vlasů, co byste poradili?

    • #507594
      b
      barcca
      Účastník

      S tím mi po letech snažení pomohli na clinicalhair.cz udělali mi trichologické vyšetření a konečně to začali odborně řešit 😉

      • #507653
        l
        lenana
        Účastník

        A jak to tam řešili? Už jsem zkusila všechno možný a nic tak bych asi opravdu měla jít za odborníkem..

        • #507762
          b
          barcca
          Účastník

          Základ je to trich. Vyšetření a podle toho se potom domluvíte na léčivé kúře

          • #507825
            l
            lenana
            Účastník

            Děkuju objednám se k nim tak snad mi taky tak pomůžou.

          • #507860
            b
            barcca
            Účastník

            Tak doufám, že jo, jsou opravdu moc šikovní a je vidět že se vyznají

    • #507127
      i
      irishanova
      Účastník

      Já si celkově kvůli kvalitě vlasů a nehtů koupila vitamíny od denatura. Líbilo se mi jaké mají hodnocení, takže jsem se rozhodla je taky užívat a ještě uvažuju nad tím jejich sérem.

    • #502034

      kvapik
      Účastník

      Výborný je na to https://headandbeard.eu/ mně to hodně pomohlo. Používám jejich šampon, starter sprej a derma roller a neuvěřitelně mi to pomohlo.

    • #501975

      danina22
      Účastník

      Taky bych byla ráda za doporučení..

  • #498502
    e
    evcasl
    Účastník

    Mně se teda kvalita vlasů i nehtů pleti hodně zlepšila co jsem začala pravidelně užívat zinek.

    • #498553
      m
      michaela77
      Účastník

      A za jak dlouhou jsi asi tak viděla rozdíl?

      • #498673
        e
        evcasl
        Účastník

        Já už ho beru dlouho tak nevím, asi za dva měsíce

  • #496618
    m
    milka8
    Účastník

    Doplňování zinku mi taky moc pomohlo a je na to super i MSM

  • #494026
    N
    Nivea
    Účastník

    Já měla slabé vlasy a hodně mi padaly a tak jsem zkusila doplnit zinek protože jsem četla že nedostatek tohle může způsobovat a fakt mi to pomohlo, mám teď vlasy hezky pevný, už mi nepadají a přijde mi že mi i víc rostou.

  • #493941
    K
    Kryska
    Účastník

    Mám vlásky přes hotstyle, na který jsem dostala doporučení hlavně kvůli rychlému dodání a vlasy mi přišly do dvou dnů, takže paráda !

    • #494368
      J
      JaninaR
      Účastník

      Taky jsem byla překvapená jak rychle mi vlasy přišly a já si teda vybrala micro ring 🙂 https://www.hotstyle.cz/239-vlasy-k-prodluzovani-micro-ring-easy-loop

  • #483039
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Těch eshopů je holky hodně. Nejlepší zkušenost mám ovšem s tímto http://www.clip-vlasy-levne.cz odkud jsem si vlasy objednala už podruhé akorát teď už kvalitnější, ty evropské a teď už jenom čekají na nasazení 🙂

    • #483818
      m
      michala69
      Účastník

      Taky mám odsud vlasy a jsem s nimi spoko. Hlavně s eshopem byla výborná komunikace a tak by to mělo fungovat všude.

  • #482695
    n
    nanna
    Účastník

    Zkoušela jsem prodlužování protože jsem měla řídké a slabé vlasy ale vypadalo to hrozně a nakonec mě kamarádka poradila ať si zajdu na https://www.clinicalhair.cz/ že mi pomůžou uzdravit moje vlasy a vřele doporučuju, mám teď krásné svoje vlasy a prodlužování nepotřebuju.

  • #482659
    A
    Andryna
    Účastník

    Jsem z Brna, znám jejich kamennou prodejnu.

  • #482621
    R
    Rikina
    Účastník

    Vlasy jsem si taky prodlužovala u nich na pobočce. Jsem moc spokojená.

  • #482560
    g
    giska
    Účastník

    Na stránkách vlasy-k-prodlouzeni jsem objevila, že prodlužují i u nich na pobočce. To mě zaujalo.

  • #482477
    f
    femuska
    Účastník

    Zvolila jsem na radu své kadeřnice prodloužení vlasů pomocí clipů.

  • #482396
    j
    jandulka25
    Účastník

    Kterou metodou je máte prodloužené?

  • #482260
    f
    femuska
    Účastník

    Mám dobrou zkušenost s http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz. Mají kvalitní materál k  prodlužování vlasů.

  • #473803
    L
    Lilianna
    Účastník

    Super shop. Tam nakup. Mají kvalitní vlasy, z pravých vlasů. To je u clip in nejdůležitější. Doporučuju.

  • #472982
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahooooj, hledám kvalitní clip in. Bylo mi doporučena stránka clip-in-vlasy.eu. Vaše zkušenosti prosím? Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist