Vitamíny v těhu

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Vitamíny v těhu

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Andryna a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #483528
    A
    Andryna
    Účastník

    Děkuji za tip, taky jsem těhotná, vitamíny mě doporučili, takže už jsem si je v gigalekarně objednala.

  • #483433
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Konzultovala jsem jejich užívání se svým lékařem, ten mi je doporučil.

  • #483235
    R
    Rikina
    Účastník

    Tyto vitamíny jste si vybrala sama nebo vám je doporučili.

  • #483132
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    <span style=“color: #000000; font-family: Arial, Tahoma, Verdana; font-size: 12.8px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; display: inline !important; float: none;“>Já jsem byla v těhotenství velmi spokojená s VitaHarmony Gravital z http://www.gigalekarny.cz.</span&gt;

  • #476972
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Já jsem v těhotenství brala jenom betula na posílení imunity, aby se mi nestalo, že budu nemocná a budu muset brát třeba antibiotika. V těhotenství bych do sebe žádnou chemii necpala, jedině doplněk, co je čistě přírodní.

  • #473196
    A
    Anka45
    Účastník

    Perfektní vitamíny, které mohu z vlastní zkušenosti doporučit, jsou vitamíny Chytré miminko. Je to kombinace důležitých vitamínů, které doplníš sobě a i zásobí mimi.

    • #473220

      to já jsem brala kvůli kyselině listové superfolin

      • #473222
        i
        irishanova
        Účastník

        jak dlouho je potřeba ho brát  ?

        • #477366
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Jestli myslíš tu betulu, tak tu alespoň 3-6 měsíců, aby tělo dostalo co potřebuje a mělo to na tu imunitu nějaký vliv 🙂

  • #473114
    m
    michala69
    Účastník

    Vím, že je těch vitamínů hodně, ale já teď beru captafer, hlavně kvůli železu.

  • #471633
    i
    irishanova
    Účastník

    Já se půjdu zeptat asi do lékárny jaké jsou možnosti a co je podle nich nejlepší.

  • #468234
    M
    Marťule0
    Účastník

    No já zatím uvažuji o http://www.femibion.cz Co myslíš?

  • #467276
    A
    Alína21
    Účastník

    Holky, spíše pro zajímavost – jaké vitamíny berete nebo jste braly v těhu? Díky

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist