vitamíny v těhotenství

Femina.cz > Fóra > Zdraví > vitamíny v těhotenství

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 3 roky, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #477026
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    V těhotenství do sebe nemáte cpát žádnou chemii :/ já jsem taky brala doplněk na podporu imunity, ale ten je čistě přírodní, takže je pro tělo prsopěšný a absolutně ho nezatěžuje

  • #473194
    A
    Anka45
    Účastník

    Vitamíny ano… určitě ano. Jen pozor na výběr. Na trhu jejich celá řada, proto je třeba pečlivě vybírat… To Chytré miminko je super, to jsem brala a byla jsem s ním spokojená.

  • #473113
    m
    michala69
    Účastník

    Já jsem určitě pro, aby se během těhotenství doplňovaly vitamíny a potřebné látky, hlavně kyselina listová a železo pokud je potřeba. Já teď beru captafer na doporučení, který slouží primárně na doplnění železa, ale obsahuje i kyselinu listovou.

  • #469878
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ano beru superfolin, má vysoký obsah kyseliny listové,DHA a vitamínů .-)

  • #469549
    K
    Karkolka
    Účastník

    Já jsem tedy rozhodně za ano, neublížíš si tím a doplníš si potřebné vitamíny pro sebe i pro miminko 🙂

    • #469710
      P
      Petran.
      Účastník

      A máš s nějakým zkušenost? Je jich na trhu tolik, že tedy vůbec nevím jaký zvolit!

  • #469390
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj co myslíte vitamíny v těhotenství ano či ne?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist