Vitamíny (prevence nachlazení)

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Vitamíny (prevence nachlazení)

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel j janajanicaaseznam-cz a poslední změna proběhla před 2 týdny, 3 dny.

• Autor

Souhlasím s Naturevia, my kupujeme už druhým rokem jejich Déčko a baštíme ho celá rodina – spokojenost!

n
    niccolka
    Účastník

Za mě jednička Naturevia C-mix, máme doma už 2. nebo 3. balení a nebyli jsme s přítelem nemocní ani nepamatuju. Samozřejmě to nejspíš není čistě z těch vitamínů, ale vzhledem k tomu, že v mládí jsem lehla s prvním ochlazením, myslím že účinek teď splňuje suprově.

To řešíme doma od toho, co se ochladilo, neustále. Mám dva syny v předškoláckém věku a na imunitu trpí neskutečně. Budu tedy taky moc ráda za zkušenosti.

v
    vendullkop
    Účastník

Ahoj, měl by někdo tip na účinné a co možná nejkvalitnější vitamíny? Každoročně se přes zimu trápím s dlouhodobým nachlazením a letos bych to nerada opakovala… Díky!

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist