Vitamíny (prevence nachlazení)

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Vitamíny (prevence nachlazení)

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 3 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #482771
    J
    Jarka50
    Účastník

    Nejlepší zkušenost mám s klasickou omegou 3. Užívám ji už něco málo přes rok a nemůžu říct, že bych byla nějak víc nemocná.

  • #482002
    R
    Rikina
    Účastník

    http://Www.altaherba.cz vůbec neznám, ale už jsem si u nich pár věcí na vyzkoušení objednala. Líbí se mě, že mají vše přírodní bez chemie.

  • #481913
    m
    martusi
    Účastník

    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl66″ style=“height: 30.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“40″>Dětem mě doporučili na posílení obranyschopnosti organismu dávát Alta Herba – sirup ze 14 bylin.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481814
    f
    femuska
    Účastník

    Dají se užívat dlouhodobě, ale já je užívám dle doporučení tři týdny pak týden pauza, dle potřeby je užívám pak dále.

  • #481675
    j
    jandulka25
    Účastník

    Jak dlouho je potřeba je užívat, aby byly účinné?

  • #481521
    f
    femuska
    Účastník

    Sobě i dětem na posílení imunity dávám kouzelné kapky od Altaherby.

  • #477028
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Nejlepší prevencí proti nachlazení je brát něco na imunitu, není to jenom o tom jíst spoustu ovoce jak píší v některých článcích, tělo některé složky neumí dobře zpracovat, tudíž je lepší mu je dát v umělé formě.

  • #472696

    Souhlasím s Naturevia, my kupujeme už druhým rokem jejich Déčko a baštíme ho celá rodina – spokojenost!

  • #472592
    n
    niccolka
    Účastník

    Za mě jednička Naturevia C-mix, máme doma už 2. nebo 3. balení a nebyli jsme s přítelem nemocní ani nepamatuju. Samozřejmě to nejspíš není čistě z těch vitamínů, ale vzhledem k tomu, že v mládí jsem lehla s prvním ochlazením, myslím že účinek teď splňuje suprově.

  • #472392

    To řešíme doma od toho, co se ochladilo, neustále. Mám dva syny v předškoláckém věku a na imunitu trpí neskutečně. Budu tedy taky moc ráda za zkušenosti.

  • #472286
    v
    vendullkop
    Účastník

    Ahoj, měl by někdo tip na účinné a co možná nejkvalitnější vitamíny? Každoročně se přes zimu trápím s dlouhodobým nachlazením a letos bych to nerada opakovala… Díky!

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist