Vitamíny na imunitu

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Vitamíny na imunitu

Zvolené téma obsahuje celkem 51 odpovědí. Do diskuze (32 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel I IsabelaZlata a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517090
    I
    IsabelaZlata
    Účastník
  • #516662
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    My užíváme celá rodina https://www.lekarna.cz/preventan-akut-bez-prichute-30-tablet/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAtaOtBhCwARIsAN_x-3KRPLmOnz5_ldSMr-guJ_mEApRhGca4RI7jgQ6YNJvxN4Cfpp4FnsEaAvkhEALw_wcB a opravdu se nám osvědčil. Musím to zaťukat, ale všechno nás obchází a já osobně to na sobě cítím, že mám hodně energie, už nebývám unavená…

    • #516931
      k
      katkakatule
      Účastník

      Jojo Preventan je dobrý, já jsem teď koupila ten sirup a dávám ho dětem, je teď zase takový období, že nechci riskovat, že budou zase dlouho marodit.

  • #513801
    a
    anicka.12
    Účastník

    Já užívám teď outkovku pestrou, našla jsem ji v té nejčistší formě, ve které je nejvíc účinná https://www.houbicky.eu/outkovka-pestra-coriolus-versicolor-120-kapsli/ a neuvěřitelně mi to pomohlo. Byla jsem předtím neustále unavená, skleslá, necítila jsem se dobře a teď se konečně zase cítím plná života 🙂

    • #516921
      b
      barcca
      Účastník

      Já si od nich objednávám Lví hřívu a hodně mi to pomáhá. Ne všechny medicinální houby co se prodávají jsou správně zpracované, aby z nich tělo získalo to nejcennější, ale tyhle jsou opravdu kvalitní

    • #515374
      A
      Alizee
      Účastník

      Hmm to taky zkusím podle toho co čtu to zní skvěle, dlouho jsem chtěla něco takového zkusit a tohle konečně vypadá kvalitně a navíc je to i v bio kvalitě, na to vždycky koukám.

    • #514818
      n
      nanna
      Účastník

      Já si říkala už před časem, že bych něco takového zkusila, ale nic mě nepřesvědčilo a tohle konečně vypadá opravdu kvalitně, moc díky!

  • #513713
    K
    Karkolka
    Účastník

    No holky jestli má někdo třeba vysoký krevní tlak, trpí na astma, alergie, dělají sem u modřiny tak doporučuji toto https://enerex-vitaminy.cz/serrapeptaza/10-serrapeptaza-120-000-u-6015-kps-628557400601.html . Sami koukněte na co vše je dobrá, mě to neskutečně pomohlo s astmatem. Beru ji pravidelně a nedám na ni dopustit. Astma se dost zlepšilo a klesl mi i krevní tlak. 🙂

    • #513823
      m
      majduska2299
      Účastník

      To zní hodně zajímavě. Koukala jsem na net a našla docela obsáhlý článek, asi to pořídím taťkovi. Čeká ho teď operace s nohou a má docela i bolesti, takže by mu to mohlo potom pomoci. 🙂 Já jsem o tom do teď neslyšela, tak už jsem mu to poslala, ať to pořádně prostuduje. 🙂 Díky za tip.

  • #512229
    a
    andy.blaha
    Účastník

    Osobně mám velmi ráda přírodní doplňky stravy, na imunitu si kupuji Acerolu https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/bio-acerola, je to nejbohatší zdroj vitamínu C. Takže beru hlavně přes podzim/zimu. Je to v prášku, takže jen rozpustím ve vodě, nebo přidám ráno do smootie. Výborný  je i olej z černého kmínu ten mohou i děti. Na pokožku, zažívání, regulaci cholesterolu, imunita a antioxidant a spoustu dalšího. 🙂

    • #512360
      n
      nanna
      Účastník

      O Acerole jsem už něco slyšela. Ale teda ten kmínový olej, to slyším prvně. Jako vím, že i babička mi vždycky říkala že kmín je zdravý a nenadýmá, proto se dává do brambor a zelí. Nečekala jsem že má tolik dobrých vlastností. A je fajn že ho mohou i děti. Berete tedy výhradně přes zimní měsíce?

      • #512451
        a
        andy.blaha
        Účastník

        Beru to na přeskáčku. Nejvíce v zimních měsících, snažím se dodržovat 3 měsíce braní a následně na 3 měsíce vysadím a znova. 🙂 Takže 2x do roka. Hlavně se cítím lépe a nejsem tak nemocná jako jsem dřív bývala. Za minulý rok jsem byla nemocná pouze jednou a a to na pár dní. Hodně dělá samozřejmě i zdravý životní styl. Na tyto dva doplňky ale nedám dopustit. 🙂

  • #509813
    b
    bertikber
    Účastník

    Co byste doporučili pro děti na podporu imunity? Hodně teď ve škole řádí virózy a ráda bych tak dceři imunitu nějak podpořila, nechci ale kupovat běžný doplňky stravy, radši bych něco s přírodním složením.

  • #506533
    N
    Nivea
    Účastník

    Koupila jsem teď tohle dárkový balení našim k Vánocům https://www.pilulka.cz/movit-energy-darkove-baleni-mega-detox-ostropestrec-kurkumin-forte-60-60-kapsli je to kvalitní detox s rostlinnými extrakty, mám ho vyzkoušený, tak sdílím 😉

    • #508253
      m
      marianana
      Účastník

      Ten detox si kupuju několikrát do roka na očistu, teď zase si ho jdu objednat po zimě.

    • #506620
      l
      lenana
      Účastník

      Výbornej tip, zrovna jsem hledala nějaký takový doplněk jako dárek takže díky 🙂

      • #506651
        N
        Nivea
        Účastník

        No tak to jsem ráda že jsem se trefila, doplňky od nich znám, mají všechno kvalitní 😉

  • #505630
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já pravidelně piju nápoj z čerstvé spiruliny https://www.spiralps.cz/ na rozdíl od té sušené se takhle moc dobře vstřebává. Navíc má dobrou osvěžující broskvovo-jablečnou příchuť a čistě přírodní složení

    • #505726
      h
      hancanov
      Účastník

      To je super ani jsem nevěděla že se dá sehnat čerstvá spirulina vždycky jsem viděla jenom sušenou, hned objednávám 🙂

      • #505859
        k
        katkakatule
        Účastník

        Jojo to je právě k sehnání jenom tady 🙂 a je to mnohem účinnější než ta sušená 🙂

  • #505600
    m
    milka8
    Účastník

    Výborný jsou tyhle bylinný kapky na podporu imunity https://www.altaherba.cz/kouzelne-kapky-tinktura obsahují extrakty z bylinek na podporu obranyschopnosti organismu.

    • #505756
      f
      femuska
      Účastník

      Znám tyto kapky, celá rodina si s nimi posilujeme imunitu. Nejsme tak často nemocní.

      • #505936
        j
        jandulka25
        Účastník

        Dětem posiluji imunitu Altaherba sirupem ze 14 bylin.

  • #505596
    n
    nanna
    Účastník

    Já si kupuju doplněk stravy s kurkuminem od Movit Energy. Přečtěte si o účincích kurkuminu na zdraví, je to takový malý zázrak 😉

    • #505615
      m
      michaela77
      Účastník

      Aha to bych zkusila, kde si ho kupuješ, normálně v lékárně?

      • #505743
        n
        nanna
        Účastník

        Teď jsem si ho objednávala přes lekarna.cz mají tam teď akci 3 za cenou dvou takže se to fakt vyplatí.

  • #505095
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Kupujete si někdo pravidelně nějaký superpotraviny? Říkám si že bych to zkusila místo umělých vitamínů z lékárny

  • #503900
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já si kupuju přírodní zinek od https://vitaslife.cz/product/organicky-zinok-natural-60-kapsli/ je to extrakt z listů guavy, které obsahují taky vitamín C a železo. V téhle bio formě se taky výborně vstřebává.

    • #503998

      kvapik
      Účastník

      Hmm to se mi podle složení líbí, ještě jsem neviděla takhle úplně přírodní, díky za tip

      • #504076
        j
        jancajanicka
        Účastník

        Za málo, já si ty jejich doplňky stavy oblíbila právě proto že je mají v takovéhle kvalitě.

        • #504116

          kvapik
          Účastník

          Tak už jsem si ho objednala a ještě hořčík protože podle toho co tam psali by se mi to fakt hodilo 🙂

  • #501836
    m
    martusi
    Účastník

    Jedině přírodní cestou. Přešla jsem na to již dříve a zjistila, že to jde.

    • #502820
      f
      femuska
      Účastník

      A co používáš? Stejné tipy jako ostatní?

    • #501943
      n
      nadiaa
      Účastník

      Jde, viz právě třeba ty kapky Juvenil 🙂

      • #501988
        d
        danikk
        Účastník

        O těch teď hodně čtu, zkusím je

  • #501825
    f
    femuska
    Účastník

    Posilujete imunitu dětí nějakou přírodní cestou? Třeba nějaké bylinky?

  • #501806
    n
    nadiaa
    Účastník

    Juvenil kapičky taky užívám 🙂

  • #499757
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Úplně skvělý jsou tyhle kapky https://www.juvenil.cz/kapky/juvenil–kapky/ určitě si o nich přečtěte, co je užívám nebyla jsem nemocná a cítím se skvěle 🙂

    • #500583

      danina22
      Účastník

      A dáváte je i dětem?

      • #500841
        e
        evcasl
        Účastník

        Jojo dávám, jsou právě vhodný i pro děti 🙂

    • #500553
      e
      evcasl
      Účastník

      Taky je užíváme a osvědčily se

    • #499782
      N
      Nivea
      Účastník

      To je opravdu zajímavý, díky za doporučení.

  • #498405
    R
    Rikina
    Účastník

    Celá rodina jejich přípravky na posílení imunity také užíváme. Děti nejsou tak často nemocné.

  • #498398

    Hana Tvrdá
    Účastník

    <p style=“margin-top: 0.78cm; margin-bottom: 0.78cm; font-variant: normal; font-style: normal; font-weight: normal; line-height: 100%; background: #ffffff;“><span style=“color: #000000;“><span style=“font-family: Arial;“><span style=“font-size: small;“><span style=“background: transparent;“><span style=“text-decoration: none;“>Ahoj, záleží, jak staré máš děti. Já mám holky 2 a 4, ta starší od září nastoupila do školky a pořád nějaké nachlazení řešíme, ale celkem nic hrozného, takové běžné rýmy a kašle, ale preventivně dávám denně dětský rybí olej, vitamín D a C, vitamíny na lžičce společně s olejem a ani jedna neprotestuje. Jinak mají holky <u><span style=“color: #202020;“><span style=“text-decoration: none;“><span style=“font-family: apple-system, BlinkMacSystemFont, ‚Segoe UI‘, Roboto, ‚Apple Color Emoji‘, Helvetica, Arial, sans-serif, ‚Segoe UI Emoji‘, ‚Segoe UI Symbol‘;“><span style=“font-size: small;“><span style=“letter-spacing: normal;“>https://www.firemnikrabicky.cz/krabicky-na-caj/</span></span></span></span></span&gt;</u> <span style=“text-decoration: none;“>“></span><span style=“text-decoration: none;“>krabičku na čaj</span><span style=“text-decoration: none;“> , tam nesmí chybět jitrocelový čaj na průdušky, bio rakytníkový na imunitu, nebo při nachlazení dávám svůj šípkový.</span></span></span></span></span></p>

  • #498330
    z
    zuzuša
    Účastník

    Mám od nich dobrou zkušenost s Altaherba sirupem ze 14 bylin. Dávám ho dceři na posílení imunity.

  • #498163
    m
    martusi
    Účastník

    Dívala jsem se na ně, líbí se mi, že jsou přírodní.

  • #498128
    j
    jandulka25
    Účastník

    Imunitu si posiluji kouzelnými kapkami od http://www.altaherba.cz

  • #497771
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Holky, měla bych dotaz… Jak chráníte děti před viry? Dáváte jim vitamíny? A pokud ano, jak?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist