Vitamíny

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Vitamíny

Zvolené téma obsahuje celkem 79 odpovědí. Do diskuze (41 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel z zorkazelechovska a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511040

    Holky, někdo tipy na nějaké silnější antioxidanty?

  • #510795

    Cool!

  • #510697
    e
    evcasl
    Účastník

    Já jsem hledala něco přírodního a jsem teď spokojená s bylinkovou směsí na imunitu od Alta herba, vařím si čajík pravidelně a nejen že mi chutná a je to příjemný oddych ale cítím se opravdu lépe 🙂

  • #510644
    m
    michaela77
    Účastník

    Já bych ráda zkusila nějaký přírodní doplněk na podporu imunity, můžete poradit něco co se vám opravdu osvědčilo?

  • #510255
    k
    koralovka85
    Účastník

    Holky jaké kupujete magnezko? Mě poslední dobou strašně chytají křeče do lýtek a budí mě to v noci, druhej den mám nohu vždycky úplně ztuhlou.

    • #510572
      p
      petra.konecna13
      Účastník

      Já si beru ze stránek VitasLife, mám pocit že teda funguje lépe než nějaké klasické magnézium z obchoďáku. Křeče ustoupily, opadla i únava a celkově se cítím mnohem lépe. Můžete mrknout, beru tam i rozpustné Céčko a Irský mech, super na imunitu a doplnění minerálů. 🙂

      • #510666
        k
        koralovka85
        Účastník

        Děkuji, tak jsem koukala na stránky a vychytala jsem akci na magnézium, tak jsem ho vzala i s tím céčkem. To se mi zalíbilo, že není tabletkové, ale sypké, za dva dny jsem měla objednávku doma. Takže už poctivě baštím. 🙂

  • #509817
    a
    anicka.12
    Účastník

    V jaké formě je nejlepší užívat vitamín C, můžete poradit osvědčené doplňky?

  • #509576
    k
    karolinajanik
    Účastník

    <span style=“color: #000000; font-size: 9pt; font-family: Calibri, Arial; text-align: center;“ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"Ahoj holky, máte někdo doporučení na vitamíny na vlasy, pls? Díky."}“ data-sheets-userformat=“{"2":15337,"3":{"1":0},"6":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"8":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"9":1,"10":1,"11":4,"12":0,"14":{"1":2,"2":0},"15":"Calibri, sans-serif","16":9}“>Ahoj holky, máte někdo doporučení na vitamíny na vlasy, pls? Díky.</span>

  • #509567
    M
    MarkyMala
    Účastník

    <span style=“color: #242424; font-family: Arial; font-size: 15px; white-space: pre-wrap;“>Ahojky, potřebuji se dát do kupy a posílit imunitu, od zimy se to se mnou vleče a jsem pořád nachlazená nebo nemocná a už mě to opravdu nebaví. Jsem pak kvůli tomu i podrážděná a unavená, takže je na čase s tím něco udělat. Jak si posilujete vy svoji imunitu?</span>

    • #509866

      A nezkoušela jsi kravské kolostrum, to je za mě na imunitu nejlepší. My ho doma užíváme všichni  a nebýváme vůbec nemocní. Jen občasná rýmečka.

      • #509942
        M
        MarkyMala
        Účastník

        Tak to jsem nezkoušela, navíc na trhu je tolik druhů, že bych ani nevěděla jaké to kolostrum zvolit.

        • #509962

          My s manželem užíváme přírodní colostrum Colvia konkrétně toto https://www.colvia.cz/colostrum-acerola-vitamin-c/ , dětem dáváme také colostrum, ale to čisté a jak jsem psala nejsme vůbec nemocní.

  • #508401
    m
    marianana
    Účastník

    Máte někdo zkušenost s pravidelným užíváním magnésia? Cítíte se potom líp?

    • #508959
      M
      Martiti
      Účastník

      Já ho užívám pravidelně a mně to rozhodně pomáhá. Chce to ale koupit kvalitní doplněk, který se bude dobře vstřebávat. Mně třeba vyhovuje magnésium glycinate od vitaslife.cz

      • #508977
        m
        marianana
        Účastník

        Děkuju moc podle popisu to vypadá moc dobře tak ho zkusím 🙂

    • #508465
      b
      barcca
      Účastník

      Taky budu ráda za zkušenosti, hlavně s nějakým kvalitním doplňkem, který se vám osvědčil..

  • #508249
    l
    lenana
    Účastník

    Chtěla bych teď vyzkoušet něco na detoxikaci, můžete doporučit podle zkušeností co je dobrý?

  • #506545
    n
    nadiaa
    Účastník

    A co teď dáváte dětem? Už je zase období chřipek, viróz atd. tak jim chci dávat něco na podporu obranyschopnosti.

  • #506541
    h
    hancanov
    Účastník

    Co teď užíváte na podporu imunity a celkově zdraví? Díky za tipy 🙂

  • #502989
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Co byste poradili na vypadávání vlasů? Máte s tím zkušenost, co vám pomohlo?

    • #503509
      n
      nanna
      Účastník

      Mně moc pomohli na klinice https://www.clinicalhair.cz/  určitě tam doporučuju zajít jestli máš takovýhle problémy s vlasy, opravdu se vyznají a pomůžou 😉

      • #503704
        j
        jaarkkaa
        Účastník

        Tak jsem se tam objednala, děkuju za radu. Za jak dlouho se ti to spravilo?

        • #503780
          n
          nanna
          Účastník

          Asi za tři měsíce, tak to je dobře, určitě nebudeš litovat, dej potom vědět 🙂

    • #503200

      kvapik
      Účastník

      Taky mám teď po porodu problém s padáním vlasů a nic mi nepomáhá, tak jestli máte radu budu opravdu vděčná.

  • #501824
    f
    femuska
    Účastník

    <table style=“border-collapse: collapse; width: 959px; height: 5px;“ border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 30.0pt;“>
    <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“40″>Posilujete imunitu dětí nějakou přírodní cestou? Třeba nějaké bylinky?</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

  • #501744
    m
    michaela77
    Účastník

    Za sebe doporučuju Kouzelný kapky

  • #500846
    b
    bertikber
    Účastník

    Za sebe doporučuju https://www.juvenil.cz/kapky/juvenil–kapky/ co je užívám tak se cítím skvěle a všemu odolávám.

    • #500949
      N
      Nivea
      Účastník

      Koukám na to a vypadá to dobře, díky za radu.

  • #500554
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Doporučuju tyhle bylinný kapky na podporu imunity https://www.altaherba.cz/kouzelne-kapky-tinktura jsou to extrakty z bylinek na podporu imunity 🙂

    • #500974
      b
      barcca
      Účastník

      Ty jsem taky teď koupila, líbilo se mi že jsou to čistě jenom bylinky 🙂

    • #500586
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Super tip, díky

  • #500421
    m
    michaela77
    Účastník

    Přírodní vitamíny se nejlíp vstřebávají, tak teď užívám hlavně takový

  • #499798
    h
    hancanov
    Účastník

    Taky si kupuju doplňky od Vitaslife, mají opravdu kvalitní přírodní produkty.

  • #499597
    l
    lenana
    Účastník

    Taky si teď kupuju zinek, zkusila jsem to kvůli kvalitě pleti a vlasů a fakt se mi to osvědčilo. Asi ale taky záleží na kvalitě toho doplňku stravy.

    • #499642
      m
      milka8
      Účastník

      A jakej užíváš doplněk?

      • #499693
        l
        lenana
        Účastník

        Kupuju si přírodní od vitaslife

        • #499754
          m
          milka8
          Účastník

          Super díky, radši teď kupuju přírodní doplňky

  • #499438
    n
    nadiaa
    Účastník

    Já teď užívám hořčík a zinek

  • #499019
    m
    marianana
    Účastník

    A co něco přírodního co by bylo vhodný i pro děti?

    • #499087
      d
      danikk
      Účastník

      Určitě zkuste tyhle kapky https://www.juvenil.cz/kapky/juvenil–kapky/ co je užíváme tak u nás doma nebyl nikdo nemocný a sama se cítím skvěle, plná energie a řekla bych že mi to hodně pomohlo i zvládat stres.

      • #499272
        m
        marianana
        Účastník

        Aha moc děkuju za tip, to určitě zkusím

        • #499420
          d
          danikk
          Účastník

          Není za co, nám se fakt osvědčily.

    • #499065
      e
      evcasl
      Účastník

      Taky bych chtěla něco s přírodním složením, tak prosím sdílejte zkušenosti… 🙂

  • #498713
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já teď užívám pravidelně hořčík, hodně mi to pomohlo s energií

    • #498775
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Mně to taky moc pomáhá, kupuju si ho taky od Vitaslife, mají fakt kvalitní

  • #498331
    A
    Andryna
    Účastník

    Jsem spokojená s přípravky Železo šumivé tbl a  Zinek šumivé tbl.

  • #498164
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Se kterými konkrétními jste spokojená?

  • #498129
    A
    Andryna
    Účastník

    Vitamíny nakupuji u http://www.rosenpharma.cz. Určitě si vyberete.

  • #497562
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Opravdu kvalitní a přírodní doplňky stravy si kupuju na https://vitaslife.cz/ teď užívám magnésium a přírodní vitamín C v prášku.

  • #497484
    n
    nanna
    Účastník

    Doporučuju tenhle doplněk https://www.senzamedical.cz/senza-lipozomalni-vitamin-k2-d3-a-e-250-ml/ mně se moc osvědčil. V téhle formě se vitamíny dobře vstřebávají

  • #497095
    K
    Kryska
    Účastník

    Máš už s něčím zkušenost ? Užívala si něco na imunitu ?

  • #495322
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj, vitamíny, a to teda pro celou rodinu, tedy i pro děti, kupujeme od https://www.bio-kult.cz. To je super shop, mají bezvadnou nabídku.

    • #496676
      A
      Anka45
      Účastník

      Pro celou rodinu? Takže tam vitamíny bereš i pro děti? Jaké přesně?

      • #497745
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Určitě doporučuju vzít ty lipozomální vitamíny. Ty jsou nejlepší, protože se nejlépe vstřebávají do organismu.

  • #471995
    V
    VandaS
    Účastník

    To je pravda, díky. Zítra pro něj skočím do lékárny, snad mi taky pomůže.

  • #471927
    k
    katka.novot3
    Účastník

    Je to kombinace multivitamínu a probiotik, je jediný na trhu. A člověk vlastně ušetří, protože to máš v jedné tabletce.

  • #471843
    V
    VandaS
    Účastník

    Děkuji za tip, ještě jsem o něm neslyšela. Je to klasický vitamínový preparát?

  • #471823
    k
    katka.novot3
    Účastník

    Ahoj, nedávno mi kolegyně v práci doporučovala http://www.bion3.cz. Od té doby co ho beru, se mi nemoci vyhýbají, takže ho doporučuji vyzkoušet.

  • #471821
    V
    VandaS
    Účastník

    Ahoj, doporučíte mi nějaké dobré vitamíny? Nějak se nemůžu zbavit rýmy a kašle, děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist