Vitamín D a imunita

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Vitamín D a imunita

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Sonia.Cer a poslední změna proběhla před 3 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484375
    R
    Rikina
    Účastník

    Co se týká homeopatik, tak si vybirám na posílení imunity a celového zlepšení stavu.

  • #484282
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    A se kterými máte zkušenost?

  • #484210
    R
    Rikina
    Účastník

    Co se týká posílení imunity mám dobrou zkušenost s homeopatiky. Gigalékárna je taky nabízí.

  • #484112
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Já si u nich objednala omegu 3 a vzala jsem si taky vitamín D.

  • #484035
    m
    martusi
    Účastník

    Dívala jsem se na jejich stránky, mě vyhovuje vitamín D v kombinaci s vitamínem C.

  • #483938
    f
    femuska
    Účastník
  • #482886
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    A pro dospělé je taky určený ten vigantol nebo je lepší brát tu omegu 3 ?

    • #483412
      J
      Jarka50
      Účastník

      Vzhledem ke složení je pro dospělé vhodná omega 3. Užívám ji už půl roku a zatím se držím, tak snad to tak bude i dál. Kdyby sis chtěla tady ten doplněk taky koupit, tak doporučuju výrobce Naturevia.

      • #483873

        Beru omegu od stejného výrobce a  jsem ráda, že jsem si koupila tady ten, protože až teď zpětně se dočítám, že je na tom složením velmi dobře a patří mezi ty nejlepší.

        • #484483
          i
          irishanova
          Účastník

          Nejlepší je si ty doplňky objednávat přímo z jejich stránek, protože v lékárnách mi měli vždycky tendenci cpát doplněk od jiného výrobce, kde to složení není tak dobré jako u tohoto výrobce http://www.naturevia.cz/e-shop/nervova-soustava/omega-3-one-a-day/

          • #484782
            S
            Sonia.Cer
            Účastník

            Přesně jak píšeš, proto si je  lékárnách nekupuju a objednávám přímo z jejich stránek, protože to složení je fakt úplně jiné a u jiných značek hodně očesané.

  • #481963
    n
    nanna
    Účastník

    Poradíte alternativu k vigantolu? Malé to asi způsobuje bolení bříška, tak chci zkusit něco jiného.

  • #462128
    D
    Danča.L
    Účastník

    ALe právě, že je na předpis, tak je asi složitější jej dostat…

  • #461945
    A
    Alína21
    Účastník

    Čau, já se dočetla https://pribalove-letaky.cz/vigantol, že Vigantol funguje…Je na předpis, tím pádem je ověřený.

  • #461831
    M
    Marťule0
    Účastník

    Ahojte, osvedčil se vám nějaký vitamín D na posílení imunity?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist