Vitamín D

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Vitamín D

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Sonia.Cer a poslední změna proběhla před 3 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484783
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Zeptám se holky jestli berete třeba víc těch doplňků současně ? Může se to ? Beru omegu a chtěla bych ještě ostropestřec, ale nevím jestli je to vhodné.

  • #484374
    g
    giska
    Účastník

    Nemám s homeopatiky zkušenost, ale už jsem koukala taky na stránky Gigalékárny. Mají velký výběr. Určitě si o nich co nejvíc načtu a vyzkouším jejich účinky.

  • #484281
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Z homeopatických přípravků jsem se dívala, že mají Schüsslerovy soli. Ty znám od kamarádky, užívá je.

  • #484209
    R
    Rikina
    Účastník

    Co se týká posílení imunity, tak mám dobrou zkušenost s homeopatiky. Ty taky nabízí.

  • #484111
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Na těch stránkách mají opravdu velký výběr i jiných vitamínů.

  • #484034
    m
    martusi
    Účastník

    Na http://www.gigalekarna.cz jsem si našla vitamin D v kombinaci s vitamínem C. Doporučili mě ještě k posílení imunity přidat zinek

  • #483937
    f
    femuska
    Účastník

    Mě se osvědčil vitamín D z gigalékárny , konkrétně Jamieson D3.<span style=“color: #000000; font-family: Arial, Tahoma, Verdana; font-size: 12.8px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; display: inline !important; float: none;“>
    </span>

  • #481824
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já dávám malé kapičky s vitamínem D v olivovém oleji Naturevia, nedráždí trávící systém.

    • #482887
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Má tady ten výrobce kvalitní doplňky stravy ? Přemýšlím, že bych si koupila ten jejich ostropestřec na pročištění a omegu 3 na imunitu.

      • #483413
        J
        Jarka50
        Účastník

        Ano má, jejich doplňky se hodně doporučují kvůli tomu, že mají kvalitní složení a nejsou nijak šizené. Taky mám od nich omegu 3 http://www.naturevia.cz/e-shop/nervova-soustava/omega-3-one-a-day/ a chci si i koupit ten ostropestřec na očistu těla.

        • #483874

          Nad tím ostropestřecem taky uvažuju, ale musím se ještě podívat na co přesně má vliv, když jde o detox.

          • #484484
            i
            irishanova
            Účastník

            Ostropestřec slouží především k ochraně a podpoře zdraví a detoxikační schopnosti jater.Detox je dobré dělat třeba po novém roce, kdy se v prosinci třeba víc „cpe“ popíjí alkohol, tak je fajn ten detox udělat, protože to má hodně velký vliv na játra.

  • #470542
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Zdravím, máte prosím zkušenost s užíváním http://www.vigantolvit.cz? Doporučila mi ho kolegyně na doplnění vitamínu D.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist