Vířivka

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Vířivka

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel P Polinko a poslední změna proběhla před 1 rokem, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #498411
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahojky 🙂 No, my to máme na zahradě tak, že bohužel nemáme prostor na bazén. Ale na vířivku jsme ho naštěstí našli. No a já jsem chtěla fakt luxus, když bazén není a nebude. Proto jsme zvolili tuto https://www.marimex.cz/virivy-bazen-pure-spa-jet-amp-bubble-deluxe-hws/ a jsem maximálně nadšená a spokojená. Tuhle značku můžu jen doporučit.

    • #499335
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Ahoj, hele, kolik se tam do té vířivky vejde lidí, aby to bylo pro všechny pohodlné? Já pořád uvažuju, jaký typ a pro kolik lidí koupit…

      • #499800
        P
        Polinko
        Účastník

        Hele, když jsme tam tři, tak je to tak akorát pro všechny. Všichni mají poholní na ruce na okraji, na nohy ve vodě 🙂 Takže to je moje zkušenost.

  • #498167
    V
    VercaKalu
    Účastník

    Ahoj, dotaz… Máte někdo na zahradě vířivku? My o ni s manželem uvažujeme. Ale nevím, no… Ceny se dost různí, tak nevím, podle čeho vlastně vybrat. Jaké máte zkušenosti vy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist