Velmi suchá pokožka

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Velmi suchá pokožka

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel N Nivea a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510641

    Vyzkoušej vlasovou kosmetiku od tomasarsov.cz mají velmi kvalitní produkty na vlasy i jiné.. já používám již delší dobu a jsem nadmíru spokojená 🙂

  • #510601
    N
    Nivea
    Účastník

    Já mám problém s hodně suchou pokožkou hlavy. Strašně mě hlava svědí a dělají se mi lupy, pořád zkouším nějaké šampony na lupy ale nic nemá žádný  extra efekt. Můžete poradit něco co vám pomohlo?

    • #510636
      M
      Micha-ella
      Účastník

      Tohle mám teď taky, začalo mi to po porodu a doufala jsem že to přestane samo ale marně :-/ zkoušela jsem už i něco z lékárny, ale asi mi to nesedí, pořád mě hlava děsně svědí a kolikrát si všimnu i na oblečení že mám lupy, hrůza děs…

  • #506728
    m
    michala69
    Účastník

    Kvůli suché pokožce jsem začala užívat omegu, protože slouží na vyžívu problematické a popraskané kůže a rozdíl je teda znát když bych měla srovnat stav 3 měsíce zpátky  a dnes.

    • #507022
      a
      adullkahron
      Účastník

      Takže ji stačí brát tři měsíce nebo je to dlouhodobého charakteru? A od jaké značky sis ji koupila?

  • #488818

    Na velmi suchou pokožku mi pomáhá tento tělový balzám https://www.semena-marihuany.cz/cs/cbd-kosmetika/7676-harmony-telovy-balzam-cbd-50-mg-100-ml.html Hrozně mi pomáhá, když mám vysušenou pokožku 🙂 zatím nejlepší produkt 🙂

  • #488645
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Super je BetaDerm, mně hodně pomáhá na suchou nebo třeba i podrážděnou kůži. Obsahuje betaglukan, který regeneruje a chrání pokožku.

  • #486531
    m
    milka8
    Účastník

    Zkuste tuhle emulzi s ureou https://www.care4you.cz/x8773/seni-care-hydratacni-telova-emulze-pro-suchou-pokozku-a-500-ml opravdu hloubkově hydratuje, já jsem s ní moc spokojená.

    • #486596

      kvapik
      Účastník

      Díky za radu, zkusím ji vypadá to dobře podle popisu

  • #486475
    n
    nanna
    Účastník

    Taky ocením radu, hodně mě kůže svírá a běžné krémy mi pomůžou jenom na chviličku, navíc jsou na mě moc parfemované.

  • #486406

    kvapik
    Účastník

    Co vám pomáhá na velmi suchou pokozku? Doporučte prosím

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist