Veganská kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Veganská kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nanna a poslední změna proběhla před 1 rokem, 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #499625
    e
    evcasl
    Účastník

    Mně teda Iuvenio taky moc vyhovuje, poprvý vidím, že se mi pleť zlepšila.

    • #499671
      n
      nanna
      Účastník

      Takže se ti vyhladily i vrásky?

  • #498014
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Když mám suchou pleť, tak jak bych měla ty produkty kombinovat ? Rozumíte tady tomu některá víc, že by jste mi poradily ?

    • #498270
      a
      adullkahron
      Účastník

      Prošla sis ty jejich stránky dobře ? 🙂 Mají tam něco jako návod, co je na pleť vhodné a i správné pořadí v jakém produkty používat 🙂

  • #496541
    A
    Anka45
    Účastník

    Holky, co všechno na pleť používáte? Jako myslím tím, jakou péči ji věnujete a co vše používáte?

  • #485292
    J
    Jarka50
    Účastník

    Nevím kdo všechno splňuje podmínky, ale mám vyzkoušenou akorát značku Iuvenio, kterou používám a ta aktivní látky obsahuje jelikož mají i produkty, co jsou určené na vrásky.

    • #495543
      A
      Alecca
      Účastník

      Kosmetika od iuvenio je senzační. Já osobně ji taky používám už docela dlouho a jako jsem pořád nadšená. Navíc je to česká kosmetika a netestují na zvířatech 🙂

    • #485322
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Podívám se na to co mají a na složení, protože mám hodně citlivou pokožku, tak aby mi tam něco nedělalo zle, protože dost kosmetiky co jsem vyzkoušela mě štípalo

      • #485785
        J
        Jarka50
        Účastník

        Byla jsem na tom stejně a o to víc jsem byla překvapená a hlavně nadšená, že tady se žádná reakce nekonala. Ani už nevím, kde jsem tady na tu značku narazila ale jsem ráda, že jsem ji vyzkoušela. Určitě dej pak vědět jestli si od nich něco vyzkoušela 🙂

        • #485962
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Vzala jsem na zkoušku tady ten čistící gel https://www.iuvenio.com/urban/ a ten je teda super. Žádné štípání ani pálení v okolí očí se nekonalo tak jdu objednávat další produkty a moc se na ně těším, když vím, že mi nedělají zle. Akorát jediné co mě trošku zarazilo, že je bez parfemace, byla jsem zvyklá cokoliv jsem měla, tak to bylo hodně aromatické.

          • #486203
            J
            Jarka50
            Účastník

            Všechny ty produkty jsou bez parfemace. Taky se chystám na objednávku, protože chci zkusit ten jejich nový noční krém.

          • #497867
            J
            JaninkaVesi
            Účastník

            Jaký to je ten noční krém? Nějak ho nemůžu najít. Hodíš sem prosím info? Díky moc.

  • #485032
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Jakou máte zkušenost s veganskou kosmetikou ? Je tam i přes jisté složení nějaká účinná látka ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist