Vaření – výbava kuchyně, nože

Femina.cz > Fóra > Vaření > Vaření – výbava kuchyně, nože

Zvolené téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #491068
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Co se týče nožů, tak od jaké značky by jste mi je mohly doporučit. Na cenu nehledím, jde mi hlavně o kvalitu 🙂

    • #491326
      m
      michala69
      Účastník

      Mám nože od značky Dellinger, čepel jsou z damaškové oceli, takže jsou velmi ostré a není je potřeba tak často brousit

      • #491655
        k
        karolina.ka95
        Účastník

        Jsou k dostání i někde na prodejně nebo jenom na internetu ?

        • #492646
          m
          michala69
          Účastník

          Mají eshop a pak taky showroom 🙂 já mám teda zkušenost jenom s tím eshopem a teď tam mají dokonce docela dost velké slevy, tak mě mrzí, že mám od nich už všechno doma https://dellinger.cz/cs/

  • #484949
    K
    Kryska
    Účastník

    Taky se připojím do diskuze, protože by mě zajímalo jak jste spokojení jestli to teda vůbec někdo z vás má, a to s multifunkčním hrncem ?

  • #480723
    m
    michala69
    Účastník

    Holky, kde mají pěkné a stylové příborové sady ?

    • #480879
      i
      irishanova
      Účastník

      Já jsem si svou příborovou sadu vybrala na eshopu bakly. Mají tam moc pěkné a stylové modely, tak se zkus podívat 🙂

      • #481004
        m
        michala69
        Účastník

        To je nějaký nový eshop ? Mají moc pěkné designové kousky a hlavně ty příbory … to je něco neuvěřitelného, je fakt, že dlouho jsem tak pěkné nikde neviděla.

        • #481809
          i
          irishanova
          Účastník

          Nový eshop to není, ale mají opravdu krásně věci. Jestli chceš pořizovat příbory, tak se podívej na ty od značky Bitz. Mám ty ve zlaté barvě a působí neuvěřitelně honosně https://www.bakly.cz/hledej?text=bitz&page=1 .

          • #481941
            S
            Sonia.Cer
            Účastník

            Naposledy jsem si objednávala taky ty jejich příbory akorát v tom černém designu .. takže v kuchyni si myslím, že už mám vše co jsem potřebovala a teď se chci soustředit na koupelnu a začnu u ručníků, protože když jsem viděla, jaký mají poměr bavlny ty jejich ručníky, tak to bude kvalita

          • #482139
            J
            Jarka50
            Účastník

            Mamina si taky vybrala ty černé příbory, tak jsem na ně moc zvědavá, jak vypadají v reálu, protože si chci pořídit taky novou sadu.

  • #478211

    S dovolením se připojím protože si potřebuji vybavit kuchyň, ale spíš by mě zajímaly kuchyňské spotřebiče, tak budu ráda za doporučení, které třeba máte a se kterými jste spokojené  a zase naopak, abych věděla, na co si mám při výběru třeba pozor.

    • #478463
      i
      irishanova
      Účastník

      Jestli potřebuješ výbavu jako jsou mixéry, mikrovlnka apod. tak na ty doporučuju oravu 🙂

      • #478648

        Děkuju moc, už jsem na oravu právě dostala doporučení, takže si od nich rozhodně budu objednávat dost vybavení.

        • #479069
          i
          irishanova
          Účastník

          Teď jsem si od nich kupovala tady ten multifunkční mixér a naprostá bomba je to, rozmixuje to na drobno úplně všechno, takže jsem velmi spokojená :)) http://www.orava.eu/cz/multifunkcny-rucny-mixer-3-v-1-800w-rm-800-b

          • #479257
            S
            Sonia.Cer
            Účastník

            Od oravi mám jedinou věc, a to ten kontaktní gril a líp sem pořídit nemohla. Tím, že se stravuji low carb tak maso jím téměř denně se zeleninou a je to naprosto perfektní zařízení na přípravu tady těch pokrmů

          • #479348
            i
            irishanova
            Účastník

            No já si ho pořídila taky a je to fakt bomba .. je neuvěřitelné jak je to maso z něj dobré a hlavně šťavnaťoučké

  • #472710

    Zdravím, my máme domů nožů milion, takže za mě co se těch konkrétních kusů např. na chleba týče, vyhovují mi mnohem víc než když jsem používala dřív stejný nůž na maso, na chleba i na štrůdl 😀 Obecně moc doporučuju stránku profikuchar.cz, mají tam právě těchto specializovaných spoustu a zatím jsem byla z každé objednávky nadšená.

  • #472594
    n
    niccolka
    Účastník

    My máme doma převážně značky Victorinox a Hüsthof a jsem spokojená opravdu moc. Poměr cena/kvalita bezkonkurenční.

  • #472393
    v
    vendullkop
    Účastník

    Super téma! Mně by zase zajímalo, jestli máte zkušenost s noži konkrétně třeba na sýr nebo na chleba a jestli stojí za to si nějaký takový pořídit. Vaření miluju, ale co se výbavy týče, mám pouze pár základních co mi podarovala mamka a asi 2 další obyč z nějaké sady ze supermarketu. Účel splňují, ale i tak mě vždy zajímalo, jestli by to byl velký rozdíl nebo ne.

  • #472287

    Dobrý den, ráda bych založila diskuzi na téma vaření a především nožů v kuchyni. S jakou značkou máte nejlepší zkušenost? Vybavujeme novou kuchyň a ráda si nechám poradit.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist