Vaření – výbava kuchyně, nože

Femina.cz > Fóra > Vaření > Vaření – výbava kuchyně, nože

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel j janajanicaaseznam-cz a poslední změna proběhla před 2 týdny, 2 dny.

• Autor

Zdravím, my máme domů nožů milion, takže za mě co se těch konkrétních kusů např. na chleba týče, vyhovují mi mnohem víc než když jsem používala dřív stejný nůž na maso, na chleba i na štrůdl 😀 Obecně moc doporučuju stránku profikuchar.cz, mají tam právě těchto specializovaných spoustu a zatím jsem byla z každé objednávky nadšená.

n
    niccolka
    Účastník

My máme doma převážně značky Victorinox a Hüsthof a jsem spokojená opravdu moc. Poměr cena/kvalita bezkonkurenční.

v
    vendullkop
    Účastník

Super téma! Mně by zase zajímalo, jestli máte zkušenost s noži konkrétně třeba na sýr nebo na chleba a jestli stojí za to si nějaký takový pořídit. Vaření miluju, ale co se výbavy týče, mám pouze pár základních co mi podarovala mamka a asi 2 další obyč z nějaké sady ze supermarketu. Účel splňují, ale i tak mě vždy zajímalo, jestli by to byl velký rozdíl nebo ne.

Dobrý den, ráda bych založila diskuzi na téma vaření a především nožů v kuchyni. S jakou značkou máte nejlepší zkušenost? Vybavujeme novou kuchyň a ráda si nechám poradit.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist