Vánoční dárek

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Vánoční dárek

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 4 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #473693
    A
    Anka45
    Účastník

    A mají elektrokola i vaše děti? Mohla bys doporučit? Docela uvažuju, že bych malýmu taky koupila elektrokolo, abychom mohli jezdit na výlety… ale aby do vánoc došlo 🙁

  • #472902
    M
    MakMak
    Účastník

    Elektrokola máme celá rodina a jsme spokojeni. Díky nim se dají podnikat i delší cesty a jsou hravě zvládnutelný i pro děti 🙂

  • #472856
    b
    bielyobrazok
    Účastník

    Lenka, za taketo peniaze im mozes kupit aj plavbu lodou v nejakej exotickej krajine ako Indonezia alebo letenku do australie a tam nejake ubytko, co je si myslim, ze dost dobre. tedas aspon podla mna.. a ked pozeram tie maledivy, tak vyzeraju tiez dobre.. len vravim, za taku sumu mozes mat aj nieco lepsie a nezabudnutelne, predsa len plavba lodou na niekolko dni je mega zazitok
    <div id=“gtx-trans“ style=“position: absolute; left: 302px; top: -9.33333px;“></div>

  • #471382

    Podívej se na fitham.

  • #471209

    V každém sportu a nebo ve speciálním obchodě.

    • #471378

      opand@seznam.cz
      Účastník

      Já vůbec nevím kde?Já takovým věcem vůbec nerozumím

  • #471150

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Mohl byste mi někdo poradit kde bych koupila nějaké činky na posilování pro manžela?Rád by začal doma cvičit.

  • #471114
    g
    gys22231
    Účastník

    Ahoj já si nevím rady co koupit malé dceři na Vánoce.Má 5 let a ráda pořád něco staví.

  • #470807

    Lenka Veselá
    Účastník

    Ahojky, letos se mi podařilo ušetřit trochu víc, než jsem původně myslela, že na Vánoce ušetřím a tak jsem se rozhodla vzít celou rodinu – muže i 5 letého synka na dovolenou. Chtěla bych někam, kde si pořádně odpočineme – Egypt nebo Maledivy. Nejlépe abych se vlezla tak do 35 tis za osobu. Je tady někdo kdo by mi uměl poradit? Koukala jsem, že Exim tours má super nabídku zájezdů do Egyptu a na Maledivy na tyto stránky, které ale úplně neznám dovolená Maledivy. Máte s nimi někdo nějakou zkušenost?

    Díky za odpovědi, Lenka V.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist