Vánoce ve znamení kuchyňského vybavení

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Vánoce ve znamení kuchyňského vybavení

Zvolené téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j juka a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #483536
    j
    juka
    Účastník

    Mám ráda paktické dárky, klidně i do kuchyně 🙂

  • #479962
    L
    Lilianna
    Účastník

    Rodičové, prosím o radu… Hledám kvalitní mixér. Ale fakt držák, co naseká třeba i oříšky. Najdu takový? Jaký byste doporučili? Moc díky!

    • #480557
      M
      MakMak
      Účastník

      Já mám tento https://www.orava.eu/cz/stolni-mixer-500w-rm-206 a fakt ho doporučju. Je hodně výkonnej, jak oza ty penze je to naprostá pecička. Ale pokud by se ti nelíbil, mrkni na net Oravy, mají i jiné v nabídce.

      • #481254
        z
        zralok.85
        Účastník

        Od Oravy už mám sportu věcí a byla jsem vždy spokojená. Jak jsi spokojená ty s tím mixerem?

        • #483276
          J
          Jarka50
          Účastník

          Mám podobný, menší a i tak je super. Je hodně výkonný a hlavně si poradí i s drobnějším jídlem jako jsou oříšky nebo třeba borůvky mi to rozmixuje naprosto dokonale, takže nepotřebuju ani smoothie mixér.

  • #478590
    z
    zralok.85
    Účastník

    Holky, má ta Orava v nabídce klimatizace? Jde mi o mobilní klimu. Jako ta značka je hodně doporučovaná, tak by mě zajímalo, zda nabízí i klimy. Díky moc.

  • #476665
    M
    Misanecek
    Účastník

    Koukala jsem na jejcih nabídku a mají poměrně dost věcí, které jsou v domácnosti potřeba. Chtěla bych se ale zeptat, zda jste od nich nekterá kupovala ten sonický kartáček Orava? Jak jste s ním spokojené? Nedráždí dásně?

    • #476723
      i
      irishanova
      Účastník

      To vůbec nevím, že mjí elektrické kartáčky :O na to budu muset mrknou, máme od nich zatím jen televizi a s tou jsme teda spokojení

      • #477105
        i
        irishanova
        Účastník

        Mají, taky jsem se na něj dívala, ale je vyprodaný, tak čekám kdy ho zase budou mít 🙂 http://www.orava.eu/cz/sonicky-elektricky-zubni-kartacek-stomafresh

        • #477222
          A
          Anka45
          Účastník

          Jaj, oni ho nemají? On je super, tak snad ho brzo dají do prodeje…

          • #478070
            M
            MakMak
            Účastník

            Taky na něj číhám. Hledala jsem si info a je hodně doporučovaný 🙂

          • #478089

            Mně se povedlo ho ukořistit a je super 🙂 zkuste mrknout i normálně do elektra, to že ho nemají na eshopu, tak neznamená, že už nikde není 😉

          • #478097
            i
            irishanova
            Účastník

            To je super tip, to mě teda upřímně nenapadlo, že když není na eshopu, tak může být normálně v elektru. Zkusím si to zítra projít 🙂

  • #475871
    l
    libuse86
    Účastník

    Tu Oravu taky mohu jedině doporučit. Jako co od ní máme, tak jsme spokojeny maximálně. Jinak doporučuju mrknout tady https://www.orava.eu/cz/. Vše na jednom místě a dá se i objednat.

  • #473096
    A
    Anka45
    Účastník

    Já jsem si už teda v létě pořídila tady ten smoothie mixér a je to naprosto úžasná záležitost http://www.orava.eu/cs/produkty/kuchynske-spotrebice/mixery/item/746-vysokootackovy-mixer-rm-2000 . Jako v těch hicech to byla senzace.

  • #472877
    M
    MakMak
    Účastník

    Holky, kde spotřebiče od Oravy kupujete?

  • #466413
    i
    irishanova
    Účastník

    Nevíte jak je na tom od této značky ta elektronika ? Muž si od nich vyhlídl televizor, ale jelikož nemáme tady s tou značkou zkušenosti, tak hledám nějaké informace.

    • #466593
      m
      michala69
      Účastník

      Máme od Oravi televizor a my jsme s ním spokojení. Všeobecně co jsem se dívala na diskuze a recenze, tak mají na všechno super hodnocení.

      • #474609

        Nemáte od nich i spotřebiče ? Líbí se mi ten jejich kontaktní gril a mixér. Potřebuju pořídit nové vybavení a zaujala mě tady ta značka, ale ještě s ní nemám žádnou zkušenost.

        • #475225
          m
          michala69
          Účastník

          Mamča má ten jejich gril a je super. Nikdy bych nevěřila, že se na tom dá konkrétně takové kuřecí maso udělat tak rychle a hlavně jak je to na tom šťavnaté, to je fakt bomba http://www.orava.eu/cz/elektricky-stolovy-kontaktny-gril-grillchef. Na přípravu masa je to fakt top.

          • #475254

            Na jaké pokrmy je to tak ještě dobré kromě masa ? U nás se maso právě moc nejí tak by mě zajímalo jestli se dá využit i na jiné pokrmy.

          • #476460
            m
            michala69
            Účastník

            Zelenina je taky výborná na tom grilu nebo panini je boží když si na tom uděláš.

          • #476639
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            Taky se chystám si ho pořídit. Viděla jsem ho u kamarádky a je fakt že to maso na tom bylo připravené opravdu rychle a bylo opravdu výborné a super je, že zůstane i šťavnaté.

      • #467598
        i
        irishanova
        Účastník

        Super .. děkuju moc .. už se mi povedlo taky nějaké najít takže jsem řekla chlapovi ať si nějakou vybere 🙂

  • #462757
    A
    Anka45
    Účastník

    My jsme taky teď nedávno koupili odšťavňovač od Oravy. Konrétně tento http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/odstavovace/item/903-odstavovac-os-151a a jsme s ním moc spokojeni. Jinak pak teda máme od oravy hlavne osobní péči 🙂

  • #461830
    z
    zralok.85
    Účastník

    Alecco, když by ses podívala u nás doma, tak my máme v kuchyni snad jen značku Orava. Ta se nám nejvíc osvědčila. Je to prostě držák, kvalita sama.

  • #459998
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj holky, jakou značku domácích spotřebičů preferujete? Já hledám konrétně mixér – ten máte od jaké značky? Chci obdarovat mamku a proto chci, aby to byla kvalita. Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist