Vánoce – kde nakupujete?

Femina.cz > Fóra > Móda > Vánoce – kde nakupujete?

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel L Lilianna a poslední změna proběhla před 3 dny.

• Autor
    L
    Lilianna
    Účastník

Já jsem vánoce pořešila na lucyto.cz a super. Vše mi došlo včas, krásný, kvalitní věci. Ale nakupovala jsem tam pro rodinu, teď mají povánoční slevy a na řadě jsem ja 😛

j
    jancajanicka
    Účastník

Já jsem dárky pro chlapy letos vyřešila tady https://www.brandit-store.cz/ mají fakt stylové a originální kousky.

A
    Anka45
    Účastník

Tyyy jo, díky moc za info. Určitě mrknu, jsem zvědavá na nabídku 🙂 Myslíte, že stíhají doručovat do vánoc?

G
      GabulkaKoc
      Účastník

Já jsem na lucyto objednala minulý týden a už mám vše doma 🙂 Takže jsou rychlý 🙂

M
    Misanecek
    Účastník

No, koukala, ale zatím nevybrala. Ale ten lucyto vypadá moc dobře. Díky za typ. Chlap zbožňuje značkové prádlo a ty jejich sety stojí teda za to.

M
    MakMak
    Účastník

No jo, jiná šance letos nebude. Už ses koukala na nějaký shopy? Já jo a nejvíc se mi líbí https://www.lucyto.cz. Hlavně ty jejich sety, takže nakoupím tam.

B
    Bedriška Malá
    Účastník

No, na netu, je to tak 🙂 Jako já bych tam nakupovala i za normálních okolností. Je to pro mě pohodlný. Modu hodne nakujupuju na different.cz. Tam mi to vyhovuje moc ta jejich nabídka.

A
    Anka45
    Účastník

Ahoj holky, kde budete letos nakupovat dárky? Jako obchody se neotevřou, to je podle mě jistý… Takže na netu? Jaké shopy se vám osvědčily?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist