Vánoce

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Vánoce

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Polinko a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #483603
    P
    Polinko
    Účastník

    Tak já jsem to teda na vánoce nestihla, ale děti měly narozeniny, tak jsem jim ten kreslící koberec z mujkoberec.cz koupila. No, jsou nadšený a já taky, protože o nich nevím. Fakt je to baví. A mě se moc líbí, že se koberec dá prát a děti malují pak znova.

  • #482089
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahojky 🙂 tak cooo? Co jsi letos vybrala pro děti? 🙂

  • #482062
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    No, těšíme moc 🙂 Já jsem dětem ještě koupila sadu na výrobu šperků. Jsou to docela tvořílci. Sestavila jsem si ji sama. Na koralek-obchod mají moc hezké věci na výrobu šperků.

  • #481288
    M
    MakMak
    Účastník

    Jo, tak to ti naprosto rozumím 🙂 Mám to s výberem úplně stejne 🙂 Ale už jsem na svoje kluky vyzrála! Koupila jsem jim vybarvovací koberec z mujkoberec.cz. Je to super, těším se, co na to řeknou. Kluci na něj mohou malovat fixama, které jsou součástí balení. Koberec se dá vyprat a může se malovat znova.

  • #481239
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Naše malá je hodně zvídavá, takže jsme ji letos koupili takovou edukativní sadu https://www.kuraz.cz/doplnky-2/vysivanky-pipasik-stela/. Jsem zvědavá, co na to řekne 🙂 Ještě uvažujeme, že bychom koupili něco od toho Pipasik. Mají moc pěkné věci.

    • #482013
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Tak ta je moc pěkná! Bude mít radost! Určitě, uvidíš!

  • #481217
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahojky maminy, těšíte se na vánoce? no, už se nám to blíží, ale jakože závratnou rychlostí 🙂 Máte tipy, co k vánocům pro děti? Jde mi o to, aby se u toho děti pobavily a aby je to po prvním pohrání nepřestalo bavit… Nebo jak a co vybíráte k vánocům vy?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist