Vánoce

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Vánoce

Zvolené téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #482908
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    A ty masche https://www.thechillidoctor.cz/tekute-mash/s130.htm jsi chutnala? Jak chutnají? Jsou dobré?

  • #482859
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Já jsem letos vsadila na zdraví. Vím, jak doma všichni po vánocích bojujeme s plynatostí a plným břichem. Je to nepříjemný a jen tak se toho nejde zbavit. Tak jsem rodině koupila probiotik simplebiotix a vše je v pořádku. Doporučuju.

  • #482030
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    <table style=“width: 206pt; border-collapse: collapse;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col style=“width: 206pt; mso-width-source: userset; mso-width-alt: 10020;“ width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr style=“height: 60pt;“>
    <td style=“border: 0px black; width: 206pt; height: 60pt; background-color: transparent;“ width=“274″ height=“80″><span style=“color: #000000; font-family: Calibri;“>Zapojila jsem se taky do soutěže na  https:/www.bonipo.cz/souteze/detail/soutez-o-paradni-smart-uhd-televizi-55-od-samsungu.</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481996
    R
    Rikina
    Účastník

    <table style=“width: 206pt; border-collapse: collapse;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col style=“width: 206pt; mso-width-source: userset; mso-width-alt: 10020;“ width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr style=“height: 30pt;“>
    <td style=“border: 0.5pt solid windowtext; width: 206pt; height: 30pt; background-color: transparent;“ width=“274″ height=“40″><span style=“color: #000000; font-family: Calibri;“>Taky jsem si s nimi párkrát zasoutěžila. Je to zábava.</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481994
    R
    Rikina
    Účastník

    <table style=“width: 206pt; border-collapse: collapse;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col style=“width: 206pt; mso-width-source: userset; mso-width-alt: 10020;“ width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr style=“height: 30pt;“>
    <td style=“border: 0.5pt solid windowtext; width: 206pt; height: 30pt; background-color: transparent;“ width=“274″ height=“40″><span style=“color: #000000; font-family: Calibri;“>Ráda s nimi i soutěžím, mají zajímavě soutěže.</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481914
    j
    jandulka25
    Účastník

    Díky Bonipu jsem taky našla dárky jaké jsem potřebovala a taky něco ušetřila.

  • #481854
    M
    MakMak
    Účastník

    Dám taky tip. Můj chlap je milovník pálivého jídla. Pořád experimentuje s chutěma, neustále si koření jídlo. Tak jsem mu koupila k vánocům ochutnávkový set https://www.thechillidoctor.cz/ochutnavkova-sada-9x-chilli-mash-e216.htm. Tak jsem zvědavá, co na to řekne.

    • #482069
      P
      Polinko
      Účastník

      S tím shopem zkušenost máš? Už jsi od nich chilli kupovala?

      • #482079
        M
        MakMak
        Účastník

        Nn, chilli jsem tam koupila poprvé, tak uvidíme, jak bude chutnat. Ale ta nabídka je tam fakt super.

        • #482911
          G
          GabulkaKoc
          Účastník

          No a už jsi to chilli ochutnala? Jak ti chutná, jsi spokojená?

  • #481849
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Vybrala jsem si parfém na https://bonipo.cz/obchody/fann-cz

  • #481742
    k
    kikajda
    Účastník

    <table border=“0″ width=“233″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“233″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 175pt;“ width=“233″ height=“40″><span style=“color: windowtext; text-decoration: none;“> </span>
    <table border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl66″ style=“height: 30.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“40″>Něco konkrétního jste si koupila?</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
    </td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481588
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Hned jsem na stránky Bonipa šla, neznám je. Uvítala jsem, že je ve hezky na jednom místě.

  • #481518
    k
    kikajda
    Účastník

    Zkusila jsem letos nakupovat dárky přes net. Kamáradka mě dala skvělý tip, abych nemusela hledat různé akce a slevy jednotlivě na https://bonipo.cz/. Tam je vše na jednom místě.

  • #480306
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Určitě nejsi, to tě můžu ujistit. Já teda dárky nakupuju až později takže mám ještě čas. Většinou dárky nakupuju až je vidím přímo v obchodě a nějak mě zaujmou 🙂 takže si myslím, že to dopadne jako loni a děti vyřeším v pompu. Navíc tam teď mají akci, tak bych toho chtěla využít.

    • #480322
      m
      michala69
      Účastník

      No to jsem si všimla, že pompo má pořád nějaké hezké akce a slevy. Co tam mají teď ?

  • #480286
    m
    michala69
    Účastník

    Já si letos lámu hlavu s dětmi .. Vy už víte, co budete kupovat svým ratolestem nebo jsem v tom sama ?

  • #473498
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahojky, já letos vsadila na zdraví a krásu. Mamce i babči dávám simplebiotix. Je to český doplněk stravy, kde je vedle probiotické složky, ještě i další vitamíny. Což je senzační. Jednak perfektně funguje tělo a jednak se postarají také o vnitřční krásu. Tak co koupit toto?

  • #473457
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahojky holky, pomoooc, vanoce na krku a já potřebuju poradit… Mamka a dárečky. Co vás tak napadá nebo co dáváte vy? Budu ráda za info 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist