vánoce

Femina.cz > Fóra > Móda > vánoce

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel p p3tra10 a poslední změna proběhla před 2 dny, 17 hodiny.

• Autor
    m
    markytka0000
    Účastník

Zdravím, nevím co pro manžela k vánocům. Poradíte mi nějaké tipy, nemám vůbec žadné nápady. Vánoce se blíží a já vůbec netuším co. Díky za radu.

p
      p3tra10
      Účastník

Ahoj, můj manžel preferuje trenky a má rád volnost. A já je objednávám na stránkách trenyrkarna.cz. Takže na vánoce mu budu kupovat i letos spodní prádlo. Podívej se aji ty, mají tam aj pro holky něco. Tak se mrkni a podívej se sama. Cena a kvalita super, opravdu doporučuji.

b
    baborova
    Účastník

Třeba ten můj je zas na elektronické věcičky a pomocníčky, všude se u nás válí spousta káblů a nabíječek, tak jsem mu vybrala powercube, tohle https://www.decodoma.cz/Rozbocovac-PowerCube-Extended-USB-zeleny.html tam si to může pozapojovat všechno, včetně těch, co jsou na usb.

p
    p3tra10
    Účastník

Čauky, taky  jsem dlouho nevěděla, pak mě napadlo co třeba spodní prádlo? Koukala jsem různě, ale pak jsem našla stránku http://www.trenyrkarna.cz. Mají tam velký výběr, různé typy, přeci jen každý chlap preferuje něco jiného 🙂 . Tak se koukni je tam toho hodně 🙂

z
    zvonilka
    Účastník

Ahoj holky, jenom mě tak zajímá… co kupujete letos chlapovi k vánocům? já fakt nemám nápad, tak budu ráda za každou inspiraci… 😉

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist