vánoce

Femina.cz > Fóra > Móda > vánoce

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nadanov a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

• Autor
    n
    nadanov
    Účastník

Já jsem koupila nějaké oblečení, ale ne nějaký obyčejný, ale našla jsem Brandit store, mají tam takové originální a stylové věci, řekla bych v takovém sexy chlapském stylu 🙂

h
    hancanov
    Účastník

Poraďte prosím, co jste letos koupili manželovi/ přítelovi? Čas mě honí a inspirace není :-/

M
    Muzejna
    Účastník

Zdravím, nevím co pro manžela k vánocům. Poradíte mi nějaké tipy, nemám vůbec žadné nápady. Vánoce se blíží a já vůbec netuším co. Díky za radu.

L
      Liliem
      Účastník

Ahoj, můj manžel preferuje trenky a má rád volnost. A já je objednávám na stránkách trenyrkarna.cz. Takže na vánoce mu budu kupovat i letos spodní prádlo. Podívej se aji ty, mají tam aj pro holky něco. Tak se mrkni a podívej se sama. Cena a kvalita super, opravdu doporučuji.

b
    baborova
    Účastník

Třeba ten můj je zas na elektronické věcičky a pomocníčky, všude se u nás válí spousta káblů a nabíječek, tak jsem mu vybrala powercube, tohle https://www.decodoma.cz/Rozbocovac-PowerCube-Extended-USB-zeleny.html tam si to může pozapojovat všechno, včetně těch, co jsou na usb.

L
    Liliem
    Účastník

Čauky, taky  jsem dlouho nevěděla, pak mě napadlo co třeba spodní prádlo? Koukala jsem různě, ale pak jsem našla stránku http://www.trenyrkarna.cz. Mají tam velký výběr, různé typy, přeci jen každý chlap preferuje něco jiného 🙂 . Tak se koukni je tam toho hodně 🙂

z
    zvonilka
    Účastník

Ahoj holky, jenom mě tak zajímá… co kupujete letos chlapovi k vánocům? já fakt nemám nápad, tak budu ráda za každou inspiraci… 😉

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist