Užívání kolagenu

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Užívání kolagenu

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel g giska a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #482663
    g
    giska
    Účastník

    Od Rosenpharmy jsem si objednala taky kolagen k posílení kloubů a vazů.

  • #482610
    A
    Andryna
    Účastník

    S kolagenem od resenpharmy mám výbornou zkušenost. Posiluje moje klouby.

  • #482568
    k
    kikajda
    Účastník

    Kolagen taky posliuje nehty a vlasy. Mám s ním dobrou zkušenost.

  • #482481
    j
    jandulka25
    Účastník

    Užíváme ho spolu s manželem delší dobu na posílení kloubů a vazů. Jsme rekreační sportovci, takže si chceme klouby udržovat zdravé.

  • #482302
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    A máte s ním už delší zkušenot?

  • #482210
    j
    jandulka25
    Účastník

    <table border=“0″ width=“390″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“390″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl66″ style=“height: 30.0pt; width: 293pt;“ width=“390″ height=“40″>Co se týká kolagenu,tak jsem taky hledala kvalitní. Objevila jsem ho na http://www.rosenpharma.cz.</td&gt;
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #481883

    Rozhodně je dobré ho užívat. Je to vidět zejména na vlasech, pleti a nehtech. Já to viděla nejdřív na pleti. Nicméně záleží hrozně na složením, čím více kolagenu, tím lépe.

    • #482128
      i
      irishanova
      Účastník

      Máš přímo s nějakým zkušenost, že by si mi dala na nějaký doporučení ?

      • #482234

        Beru už nějakou dobu tady ten a troufám si říct, že lepší kolagen se u nás sehnat nedá vzhledem k tomu, jakou denní dávku kolagenu obsahuje plus další ingredience, které v pytlíčku jsou a které mají výborný vliv pro tělo https://www.bodybe.cz/p/anti-age-drink/

  • #481457
    i
    irishanova
    Účastník

    Našla bych tu uživatelky kolagenu, které by mi byly schopné říct, zda dlouhodobější užívání opravdu k něčemu je ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist