Únik moči

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Únik moči

Zvolené téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jancajanicka a poslední změna proběhla před 3 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484613

    kvapik
    Účastník

    Měl jste s tím někdo problém po porodu? Spraví se to?

    • #484660
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Po porodu naprosto běžná věc, stačí urologická vložka a já ještě cvičila kegelovy cviky.

      • #485165

        kvapik
        Účastník

        Díky, koupila jsem si teď v drogérii vložky Bella control discreet a zatím jsem s nima úplně v pohodě, tak snad už to bude jen lepší

  • #483404
    h
    hancanov
    Účastník

    Máte někdo vyzkoušené ty kalhotky Seni active?

    • #483445
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Našla jsem si o jaké jde kalhotky a zaujalo mě to, nemám s nimi zkušenost, ale objednávám si je, protože hledám něco spolehlivého v čem se nebudu muset omezovat ani při pohybu, takže dám vědět dojmy 🙂

      • #483500
        h
        hancanov
        Účastník

        Super, díky, dej teda vědět jak jsi spokojená 🙂

        • #483542
          j
          jancajanicka
          Účastník

          Dnes přišly, takže se ozvu s dojmama. Zatím super, že mají rychlé doručení.

          • #484225
            n
            nanna
            Účastník

            Tak jak seš s nima spokojená?

          • #484402
            j
            jancajanicka
            Účastník

            Tak musím říct, že jsou fakt super. Pocitově jako kdybych měla klasické kalhotky, nezapařuju se v nich, můžu klidně cvičit a nemyslet na to, nebo si je nějak narovnávat. Fakt jsou pohodlný.

          • #484430
            n
            nanna
            Účastník

            Tak to zní dobře, děkuju za odpověď, rovnou objednávám

          • #484453
            j
            jancajanicka
            Účastník

            Není za co, myslím že budeš taky spokojená.

  • #478618
    M
    MakMak
    Účastník

    Já jsem od Seni kupovala dětské produkty, ale po druhým porodu mě začala trápit inkontinence, tak jsem se spolehla zase na jejich řadu a super. Po všech stránkách mi vyhovuje.

  • #478598
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahojky, doma máme hodně dobrou zkušenost s výrobky Bella controul discreet. Mrkni na ně http://care4you.cz/qx?searchtext=seni&SearchForm=true&OK.x=0&OK.y=0. Naše babi je s nimi spokojená. A právě jak říkáš – jsou diskrétní a hlavně savé a nepropouští zápach.

  • #478073
    z
    zralok.85
    Účastník

    Ahoj, já jsem si na netu našla nějaké recenze a hodně ženský chválily ty od Bella Control. Tak jsem si je koupila a i mě teda vyhovují moc. Diskrétní, ale hlavně účinné-. Savé a žádný zápach. Cítím se s nima v klidu.

  • #477304
    M
    Misanecek
    Účastník

    A jaké konrétně ty pomůcky od Seni? Jako oni jich mají víc…

  • #476715
    M
    MakMak
    Účastník

    Hele, já jsem si našla super recenzi na ty od Seni. Tak jsem si je koupila, zkusila, vyhovují mi, tak je teď používám.

  • #476598
    l
    leoneska
    Účastník

    Nakupujete taky na http://care4you.cz/. Mají poštovné od 1000Kč zdarma.

  • #476504
    j
    jandulka25
    Účastník

    Active kalhotky jsem si objednala na zkoušku, pokud mě budou vyhovovat, určitě je budu používat.

  • #476495
    k
    kikajda
    Účastník

    Úplně v pohodě, jsou to v podstatě normální kalhotky, jsou zcela diskrétní a hlavně plní to, k čemu jsou určené.

  • #476475
    j
    jandulka25
    Účastník

    Dá se s těma Active kalhotkami sportovat? Ráda jezdím na kole.

  • #476409
    k
    kikajda
    Účastník

    <table border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“40″>Já používám<span class=“font5″> Seni </span><span class=“font0″>diskrétní Active kalhotky.<span style=“mso-spacerun: yes;“> </span></span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #475799
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    A jaké pomůcky používáš?

  • #475253
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, ano ano. Teď po porodu mě to trápí. Ale prý by to měla být jen dočasná záležitost, ale osobně jsem z toho docela zdrblá…

  • #475200
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Pěkný den holky, chtěla bych se zeptat, zda má některá z vás problém s únikem moči? Jak jej řešíte? Jsou na to nějaké cviky? Dá se to odbourat?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist