Únik moči

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Únik moči

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k katkakatule a poslední změna proběhla před 3 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #484614

    kvapik
    Účastník

    Jak to máte se sportováním? Stačí vám taková pomůcka aby vás opravdu ochránila a nemuseli jste se bát cvičit i před lidma?

    • #484661
      k
      katkakatule
      Účastník

      Já s nima i cvičím, nemusíš se bát, fakt nic nepropustí, mají speciální absorbční jádro.

      • #485164

        kvapik
        Účastník

        Tak už jsem je zkusila a naštěstí je na ně fakt spoleh, a ani o nich nevím, takže super, moc díky

  • #484226
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já si kupuju urologické vložky tady  https://www.care4you.cz/ mají široký výběr inkontinenčních pomůcek pro všechny stupně inkontinence. Jsou fakt spolehlivé takže naštěstí díky tomu můžu fungovat normálně a nemusím to řešit.

    • #484403
      N
      Nivea
      Účastník

      Aha, a nepropustí ani zápach, ani po delším čase?

      • #484431
        k
        katkakatule
        Účastník

        Nepropustí fakt nic, měla jsem z toho strach, ale jsou opravdu diskrétní.

        • #484454
          N
          Nivea
          Účastník

          Tak díky, rovnou jsem si je objednala tak snad na to konečně nebude muset pořád myslet kamkoliv se hnu

  • #483442
    N
    Nivea
    Účastník

    Trápí mě lehčí inkontinence, prý je to po porodu normální, no ale je mi to hodně nepříjemné, hlavně když jsem mezi lidmi, jak to snášíte a řešíte?

  • #475761
    m
    martusi
    Účastník

    Ano, pravidelně. Objednáváme vše na netu.

  • #475744
    l
    leoneska
    Účastník

    Jestli dobře rozumím, tak taky u nich nakupujete?

  • #475733
    m
    martusi
    Účastník

    <table style=“width: 206pt; border-collapse: collapse;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col style=“width: 206pt; mso-width-source: userset; mso-width-alt: 10020;“ width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr style=“height: 45pt;“>
    <td style=“border: 0.5pt solid windowtext; width: 206pt; height: 45pt; background-color: transparent;“ width=“274″ height=“60″><span style=“color: #000000; font-family: Calibri;“>Máme v péči babičku, která má silnou inkontinenci, je potřeba pečovat i o pokožku. A od nich je skvělá.</span></td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #475686
    g
    giska
    Účastník

    Koukala jsem na stránky, zaujala mě i péče o pokožku Seni Care.

  • #475630
    j
    jandulka25
    Účastník

    <table style=“width: 206pt; border-collapse: collapse;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col style=“width: 206pt; mso-width-source: userset; mso-width-alt: 10020;“ width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr style=“height: 45pt;“>
    <td style=“border: 0px windowtext; width: 206pt; height: 45pt; background-color: transparent;“ width=“274″ height=“60″><span style=“color: windowtext; text-decoration: none;“><span style=“font-family: Calibri;“> Co se týká inkontinenčních pomůcek<span style=“mso-spacerun: yes;“>  </span>jsem konkrétně spokojená se Seni Lady.<span style=“mso-spacerun: yes;“>  </span>Nakupuji na http://care4you.cz/.</span></span&gt;</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #466671
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahojky, dívej, koukala ses na https://www.moliklub.cz/? Je to web, který je na únik moči přímo zaměřený. Je tam popsaná prevence, boj s únikem, ale i vhodné hygienické pomůcky.

  • #465882
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahojky, chtěla bych se zeptat, jak bojujete s inkontinencí? Provádíte nějaké cviky? Jaké jsou na to vhodné?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist