UM?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > UM?

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M Misanecek a poslední změna proběhla před 4 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #475717
    M
    Misanecek
    Účastník

    A jaké to mléko kupujete?

  • #475260
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Nn, nám Sunar doporučila doktorka. Měli jsme předpoklad alergie…

  • #468768
    M
    MakMak
    Účastník

    Nn, my jsme přechod z mateřského na UM konzultovali s dětskou doktorkou. Hlavně teda proto, že na trhu je toho tolik, že jsme nevěděli, jaké vybrat, aby nám sedělo. A doktorka nám teda jasně poradila Sunar. Proto jsme ani jiný mlíko nezkoušeli. Ten Sunar nám vyhovuje.

  • #467691
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj, u nás vede Sunar. Nic jiného jsme ani nezkoušeli. Doktorka reovnou řekla, že koupit Sunar, tak jsme ho koupili a jsme spokojeni.

  • #460401
    M
    MakMak
    Účastník

    A pijete ta obyčejná mléka nebo máte i zkušenosti s těmi speciálními? Jde o to, že já jsem alergik a doktorka mi říkala o Sunaru HA https://www.sunar.cz/produkt/sunar-expert-ha/, že by bylo vhodné ho začít malýmu dávat, protože je na prevenci alergie. Tak nevím, hledám info.

  • #460393
    A
    Anka45
    Účastník

    Jj, doktorka a i mamka. Ta má zkušenosti, sama ho kupovala, když jsem byla malá, takže jsem jí v tomto věřila.

  • #459512
    f
    femuska
    Účastník

    Také to slýchávám, my co máme sunar, tak nebyl jediný problém. I kakání v naprosté pohodě.

  • #459495
    m
    martusi
    Účastník

    Na to si, ale hodně maminek stěžuje, že děti trápí prdíky.

  • #459493
    f
    femuska
    Účastník

    Je podobný jako MM. A je po něm bříško v pohodě. Nám odcházely krásně prdíky. Vlastně nevíme co je to kolika.

  • #459434
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Ahoj, u nás vede Sunar. Nic jiného jsme ani nezkoušeli. Doktorka reovnou řekla, že koupit Sunar, tak jsme ho koupili a jsme spokojeni.

  • #459432
    m
    martusi
    Účastník

    Joo o sunaru jsem slyšela, že ho hodně maminek dává, ale nějak nevím v čem je lepší.

  • #459340
    f
    femuska
    Účastník

    Jednoduše, přečíst si o nich co nejvíce. Mě se osvědčil sunar tento https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka-complex/

    • #459435
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      No a došli jste k němu jak? Doktorka poradila? Nebo v lékárně?

  • #459276
    m
    martusi
    Účastník

    To bych také samozřejmě chtěla. Ale jak takové najít

  • #459104
    f
    femuska
    Účastník

    <table style=“border-collapse: collapse; width: 206pt;“ border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″>
    <tbody>
    <tr style=“height: 30.0pt;“>
    <td class=“xl65″ style=“height: 30.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“40″>Záleží co preferujete? Já chtěla aby bylo co nejvíce podobné mateřskému mléku.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>

    • #473657
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      <table border=“0″ width=“452″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“452″ /></colgroup>
      <tbody>
      <tr>
      <td class=“xl65″ style=“height: 25.5pt; width: 339pt;“ width=“452″ height=“34″>To je štěstí, když ti sedne hned přívní UM, které nasadíš.</td>
      </tr>
      </tbody>
      </table>
       

  • #457818
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Nám nejvíc vyhovuje Sunar. A došli jsme k němu tak, že malej měl asi po třech značkách neustálé koliky, které jsme zyžehnali koupí Sunaru AR https://www.sunar.cz/produkt/sunar-expert-ar-comfort/, který je na ty koliky nejvhodnější. No a tak jsme u něj zůstali.

  • #457726
    A
    Anka45
    Účastník

    Jaké UM se vám nejvíc osvědčilo? A podle čeho jste usoudili? Zkoušely jste víc značek?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist