UM pro novorozence

Femina.cz > Fóra > Zdraví > UM pro novorozence

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel B Balounka a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #482689
    B
    Balounka
    Účastník

    Moc děkuji všem za zkušenosti a komenty 🙂 Mě samotnou Sunar napadl jako první – ostatně jsme na něm všichni vyrostli, takže ho určitě objednám 🙂

  • #482641
    H
    Helli
    Účastník

    Dobrý den, my dáváme Sunar Complex a taky spokojenost. Sunar obsahuje všechno potřebné pro miminko a hlavně mléčný tuk. Objednávám ho tady po šesti kusech za super cenu https://www.mall.cz/detska-mleka-standardni-6/sunar-complex-2-pokracovaci-kojenecke-mleko-6x600g

  • #482590
    U
    Uziska
    Účastník

    Dobrý den, taky mám malého na Sunaru. Nekojila jsem taky vůbec a Sunar malému moc chutná, je spokojený a krásně roste a přibírá.

  • #482564
    J
    JaruskaV.
    Účastník

    Zdravím, za mě doporučuji Sunar Premium, má výborné složení a obsahuje mléčný tuk, který se nejvíc podobá mateřskému mléku.

  • #482504
    B
    Balounka
    Účastník

    Zdravím, už teď vím, že po porodu nebudu moct malého kojit. Jaké UM miminku dávat? Máte doporučení?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist