Tipy na zdravý a vyvážený jídelníček

Femina.cz > Fóra > Sport > Tipy na zdravý a vyvážený jídelníček

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  monik_ a poslední změna proběhla před 3 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #482830

    monik_
    Účastník

    Je to jídlo z rostlinných superpotravin, které obsahuje velké množství proteinů. Mrkněte na jejich stránky, tam je kompletní složení: intelligentfood.cz.  Já jsem si zvykla použít třeba místo 2 jídel denně a moc mi to vyhovuje.

  • #482828

    petuLLe003
    Účastník

    Dobrý den, co je to prosím intelligent food, které zminujete? nebo jak se používá?

  • #482788

    monik_
    Účastník

    Mě pomohl hlavně režim, kterého jsem se začala držet. Zaměřila jsem se hlavně na pravidelnost. V poslední době hodně používám Intelligent food místo svačiny nebo k snídani a hlídám si i pitný režim. Díky tomu mám v poslední době pocit, že mám i více energie na cvičení a další aktivity.

     

  • #482787

    jitka_19
    Účastník

    Zdravím, zajímaly by mě vaše osvědčené tipy pro dodržování správného a vyváženého jídelníčku. Chci se na něho zaměřit a ráda se nechám inspirovat osvědčenými radami. Prvotní odhodlání mi nikdy dlouho nevydrželo, tentokrát bych to ráda prolomila. Co vám nejvíce pomáhá?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist