tip na dárek

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > tip na dárek

Zvolené téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 1 rokem, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #503896
    l
    lenana
    Účastník

    Kam nejradši chodíte nakupovat v Praze a okolí, díky za tipy 🙂

    • #503984
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Já to mám nejradši v galerii Harfa, je to tam moc příjemný a mají tam dobrý obchody.

      • #504070
        l
        lenana
        Účastník

        Aha super, koukám na jejich stránky a mají tam dobrý obchody, díky 🙂

        • #504105
          j
          jaarkkaa
          Účastník

          Ráda jsem poradila, já osobně nejradši vybírám dárky naživo 🙂

  • #501878

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Nejlepší na takové věci je eshop cheersbox.

  • #501630
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Dej mi sem nějaký odkaz a já se na to hned podívám a když se mi to bude líbit tak hned kupuji.

  • #501561

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Já jsem na poslední narozeniny koupila mámě velice dobré vínečko v krásném dárkovém balení.

  • #501344
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Mohu vás poprosit o radu co koupit mamince k jejím narozeninám?

  • #499654
    c
    cwa12214
    Účastník

    Plno super boxů s kvalitní whisky prodávají na cheersbox

  • #499462
    s
    sxc39406
    Účastník

    Tak můj otec má whisky velmi ráda.Potřebovala bych nějaký odkaz na kvalitní whisky.Jsou to přeci jenom kulaté narozeniny.

  • #499297
    c
    cwa12214
    Účastník

    Mohla by jsi mu koupit třeba kvalitní whisky.To ocení každý chlap.

  • #499136
    s
    sxc39406
    Účastník

    Mohla bych se zeptat co kupujete svému otci na kulaté narozeniny?Abych pravdu řekla, tak  jsem bez nápadu.Děkuji za odpověď

  • #495486
    m
    milka8
    Účastník

    My teď kupovali nový školní batoh pro syna, super výběr mají na nejkufry.cz

  • #495187
    K
    Kryska
    Účastník

    Poradily by jste mi čím obdarovat kamarádku, které se právě narodila holčička ? 🙂

    • #495341
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Rozhodně bych jí koupila něco do výbavy akorát je potřeba zjistit, co nemá 😉

      • #495703
        K
        Kryska
        Účastník

        To je hezký nápad, taky mě to napadlo akorát tím, že dítě nemám tak se bojím abych vybrala správně. Jediné co vím, že dost věcí objednávala přes sleepee protože si potrpí na kvalitu.

  • #493819
    m
    michala69
    Účastník

    Co jim koupit houpací prkno nebo domácí pěnové hřiště ? Když jsou dva tak si s tím určitě vyhrají 🙂

  • #492970

    pro miminko se hodí uplně všechno, nic nezustane navíc, věř mi 🙂 Spostu věcí se dá sehnat https://www.postylky-vybaveni.cz/ třeba tady. Tady jsem nakupovala hlavně já, a opravdu ve velkým 🙂 koukni tam třeba te tam něco zaujme:-)

  • #490201
    e
    evcasl
    Účastník

    Vybírám dárek pro kamarádku, která má malé miminko, poradíte co by se hodilo? Kromě oblečení, toho má hodně, to vím že už nechce.

  • #489037
    m
    mishelka78
    Účastník

    Záleží co mají rádi, s čím si rádi hrají? Mám taky holku a kluka.. Klucina si hraje s autíčkama tak sem mu pořizovala z eshopu kidsparadise.cz skládací silnici a dcera ráda tvoří pořád něco tak sem jí kupovala spoustu věcí v sekci kreativita.. Koukni tak je toho opravdu hodně, třeba ti něco padne do oka 🙂

  • #489006

    Máte tip na dárek pro holku i kluka?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist