Test otcovství

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Test otcovství

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel L Lilianna a poslední změna proběhla před 3 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #479956
    L
    Lilianna
    Účastník

    Hele, za jak dlouho byly ty výsledky? A kolik ten test od dnacenter.cz stojí?

  • #479088
    m
    michala69
    Účastník

    Aha, aha a nemáš s tím přímou zkušenost jak to celé probíhá ?

    • #479163
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Tak to bohužel nemám, ale když se podíváš přímo na jejich stránky, tak to tam budou mít určitě celé popsané http://www.dnacenter.cz/ceska-republika

      • #479165
        m
        michala69
        Účastník

        No musím si o tom zjistit víc, protože by mě taky zajímalo jak moc jsou spolehlivé atd. ale děkuji za informace 🙂

        • #479830
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Spolehlivost je tam udávaná 99,9 což je nejvíc co snad může být a jiné testy tak vysokou pravděpodobnost nezaručují. Dna center je hodně známé a sama s nimi mám zkušenost.

          • #479868
            m
            michala69
            Účastník

            Jéé konečně někdo, mohla bych se zeptat jestli to není příliš osobní s jakým tím testem máš zkušenost a jak celý prces probíhal ?

  • #479067
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Ano … je to tak .. Tato možnost funguje už poměrně dlouho a vím, že nejspolehlivější testy má dnacenter.cz

  • #478958
    m
    michala69
    Účastník

    Prosím pěkně, na internetu jsem se dočetla, že je možné test otcovství provést doma, nemáte s něčím takovým zkušenost ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist