Tesori

Femina.cz > Fóra > Krása > Tesori

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel J JaninkaVesi a poslední změna proběhla před 3 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #483679
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    No, to je to… Je to pohodlný, rychlý, bez starostí. Proto třeba tu drogerku na drogerie-domu nakupuju a jsem spokojená. S nákupem u nich vždycky.

  • #482026
    l
    libuse86
    Účastník

    Ještě myslím v Penny ji mají, ale jinak jsem ji taky neviděla. To je fajn, že je možné si ji objednat 🙂

    • #482797
      L
      Lilianna
      Účastník

      Jo, je to děsně pohodlný… a jako já se dneska obchodům raději vyhýbám…

      • #484408
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        No a kdo dneska ne… Každý by měl… Já jsem fakt ráda za tu drogerie-domu.cz, že nikam nemusím, prostě jen objednám 🙂

  • #481120
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj, Tesori zbožňuju. Původně jsem si ji koupila myslím v Penny nebo tak nějak a pak jsem si objevila na netu a od té doby ji objednávám jen tam https://www.drogerie-domu.cz/vyhledavani/?string=tesori. Doporučuju tento shop. Super nabídka a stopro spolehlivost.

  • #480431
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahojky 🙂 Holky, koupila jsem si v Lidlu sprcháč zn. Tesori. Jinde jsem tuto značku ale neviděla. Docela bych si koupila i jiný produkty. Dá se někde sehnat?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist