Teplákovka

Femina.cz > Fóra > Móda > Teplákovka

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel t tana.hadkova a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504397
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    To jo, já všeobecně radši nakupuju naživo v obchodech než online, já si prostě potřebuju to oblečení zkusit a užít si to 🙂

  • #504114
    d
    danikk
    Účastník

    Já si teď taky oblíbila takový sportovnější oblečení takže teď chodím a docela obměňuju šatník 🙂

  • #503887
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Já vždycky parádní kousky vyberu v https://www.galerieharfa.cz/ jsou tam dobrý obchody a moc příjemně se tam nakupuje

    • #504061
      n
      nanna
      Účastník

      Tak to zkusím, jsem teď v Praze teprve chvilku tak aspoň vím kde je to nej 🙂

    • #503994

      kvapik
      Účastník

      Joo tam to mám moc ráda, nejčastěji chodím tam a vždycky si odnesu super kousky 🙂

  • #497644
    K
    Katchorka
    Účastník

    Tak jo holky, mám s tím zoot shopem perfektní zkušenost! Vybráno, objednáno, vykoušeno a super. Jsem nadšená. Kupuju tu jejich privátní značku a vše, co jsem si objednala, mi sedí naprosto parádně!

    • #498517
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Já jsem dřív úřed nákupem taky zkoušela, ale teď už to nedělám. Kupuju hlavně oblečení od té jejich privátní značky, a to mi sedí naprosto perfektně, takže já se zkoušením fakt nezdržuju 🙂

  • #495551
    A
    Alecca
    Účastník

    Já moc ráda nakupuju na shopu  https://www.zoot.cz/znacka/22297/zoot/pohlavi/zeny/. Oni mají super věci. Pohodlný, na volný čas. Ta jejich značka mi sedí nejvíc.

    • #495657
      z
      zvonilka
      Účastník

      Jojo, tohle je super shop. A hned z několika důvodů. Mě hlavně vyhovuje, že mají opravdu hodně věcí, pěkný výběr a ceny taky super 🙂

      • #496742
        K
        Katchorka
        Účastník

        Ahoj, dá se to jejich zboží, co si objednám, zkusit ještě před zaplacením? Kvůli případnýmu vrácení a tak… Aby sedělo…

        • #497772
          B
          Bedriška Malá
          Účastník

          No, jako to je super, že mají tuto možnost… Ale co jsem si koupila na zoot, tak jsem byla vždycky spokojená. Oblečení sedne perfektně, takže jsem nikdy nic nevracela…

          • #498792
            l
            libuse86
            Účastník

            Juj, to jsem nevěděla. Počkej, to snad mají tuhle možnost, jako jediné, ne? Já jsem se s tím zatím nesetklala :-O

          • #499810
            B
            Bedriška Malá
            Účastník

            Ja jsem kamosce kupovala na zootu ted tricko k narozkam a vubec ji nesedelo, poslala jsem tedy zpet a krome vracenych penez mi poslali i slevovy kod NESEDIVAMTO na 20%!!! To jsem nadsena haha, ted jsem vybrala kamosce jiny tricko a sobe taky neco a jeste usetrim. :))))) Kod lze pouzit i opakovane, takze klidne vyuzijte taky. 😉

          • #499846
            A
            Anka45
            Účastník

            Hele, tak to jako ale díky 🙂 To je dobrá vědět 🙂 Na https://www.zoot.cz mám udělanou objednávku pro chlapa 🙂 Takže myslím, že tohle se mi bude hodit 🙂

  • #491121
    m
    michala69
    Účastník

    Nechávaly jste si potisknout mikinu ? Kde dělají kvalitní potisky ?

  • #491077
    i
    irishanova
    Účastník

    Já sháním pokud možnost něco jako mikino – šaty, chci prostě něco delšího a teplejšího, ale zatím mi nepadlo nic do oka.

  • #487686
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    No, za mě doporučím kouknout sem https://www.angrybeards.cz/doplnky/. Mají tam hodně dobrý kousky a hlavně kvalitní.

  • #487616
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj holky, chci koupit chlapovi teplákovku. On je má hodně rád. Kde kupujete kvalitní?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist