Televize

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Televize

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel V VercaKalu a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493103
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Nemáte zkušenost s tím, jak to funguje v okay ? S přítelem jsme si vyhlídli televizi tam akorát si nejsem jistá jestli je to úplně spolehlivý eshop.

    • #494601
      m
      markurka5
      Účastník

      Jakou značku sis vybrala ? Neznáš oravu ? Mají hodně dobré elektro a hlavně za dostupné ceny 🙂

    • #494276
      K
      Kryska
      Účastník

      Objednávala jsem přes okay našim na Vánoce novou ledničku a všechno proběhlo super, takže radost byla veliká 🙂

      • #494628
        A
        Amandina
        Účastník

        A oni maj i vlastní dovoz objednávek, nebo jakpa?

    • #493379
      J
      JaninaR
      Účastník

      Za mě ano, nikdy jsem s nimi neměla problém 🙂

      • #494347
        K
        Kryska
        Účastník

        Já s nimi měla první zkušenost a rozhodně ne poslední, protože jsem byla spokojená, takže docela nechápu ty negativní ohlasy. Spíš to vypadá, že to dělá konkurence..

  • #483379
    b
    blkim
    Účastník

    Máme samsung a je dobrá

    • #494429
      O
      Olivana
      Účastník

      My taky a zatím velká paráda.

  • #479653
    m
    michala69
    Účastník

    Já jsem si pořídila do bytu tady tuhle a s tou jsem teda moc spokojená. S výběrem mi pomáhal taťka, protože je v elektru sběhlý a doporučil mi tento model http://www.orava.eu/cz/50-4k-uhd-smart-led-televizor-lt-1397-led-a230b

    • #511816
      V
      VercaKalu
      Účastník

      Tak tahle vypadá hodně dobře… Jaký má obraz? Ostrý? 🙂

    • #480394
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Dívala jsem se, že mají moc pěkné modely. Naštěstí mi televize funguje jak má, stačí, že mi odešla pračka teď před Vánocema, kterou si budu muset pořídit.

      • #483273
        J
        Jarka50
        Účastník

        Orava má kvalitní elektro a většinu věcí mám taky od nich. Teď naposledy jsem kupovala na Vánoce audio systém a z toho byl hrozně nadšený a ten zvuk je neuvěřitelný.

  • #477089
    K
    KJARA
    Účastník

    Máme Sony a má skvělý obraz, ale náš děda má třeba Hisense a taky to není tak špatný 🙂 za ty peníze určitě dobrý.

  • #475278
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahojky všem 🙂 Jen mám dotaz… Jakou máte doma televizi? Jako myslím, jakou značku? A klidně i recenze negativní. Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist