Svatební foto

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Svatební foto

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b barcca a poslední změna proběhla před 1 rokem, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #503031
    l
    lenana
    Účastník

    Svatbomilka nám dělala všechny cedule a cedulky na svatbu a nechali jsme si od nich tisknou i svatební fotku na zeď a musím říct, že všechno nám udělali perfektně.

    • #503214
      b
      barcca
      Účastník

      A na jaký materiál jste si jí nechali udělat? Koukala jsem, že to dělají i na jiný materiály než na plátno a celkem mě to zaujalo tak jestli máte budu ráda za reakci jak to vypadá 🙂

      • #503343
        l
        lenana
        Účastník

        My ten obraz máme tisknutý na dibond a vypadá to fakt dobře, řekla bych že je to takový modernější než plátno, ale to je jenom můj názor. Každopádně to vypadá moc hezky 🙂

        • #503525
          b
          barcca
          Účastník

          Nad tím jsem právě taky uvažovala takže díky za reakci, už jsem ho objednala 🙂

  • #498285
    S
    SarkaKiska
    Účastník
  • #497677

    danina22
    Účastník

    Taky budu ráda za tipy už nad tím chvíli uvažuju 🙂

  • #497575
    k
    katkakatule
    Účastník

    To je super nápad 🙂

  • #497487
    e
    evcasl
    Účastník

    Chtěla bych nám udělat ze svatební fotky fotoobraz na stěnu, máte někdo zkušenost s e-shopem, kde to dělají kvalitně? Díky za tipy 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist