Svačinky pro roční děti

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Svačinky pro roční děti

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel E Emulina a poslední změna proběhla před 2 roky, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #487348
    E
    Emulina
    Účastník

    Zdravím, taky je rádi kupujeme, jsou i výborné chuťově 🙂 A balení je praktické, ideální na výlety a na písek.

  • #487284
    H
    HelaStach
    Účastník

    Holky díky, kapsičky mě napadly, ale myslela jsem, že jsou plné cukru a konzervantů, tak jsem se na ně ani nedívala. Tyto od Sunaru mají fakt to složení super a mají i BIO, takže je určitě zkusíme 🙂

  • #487257
    V
    Viola_S
    Účastník

    Taky doporučuji ovocné kapsičky, dcerka je má taky ráda a ty od Sunaru jsou nejlepší 🙂

  • #487154
    r
    randinka
    Účastník

    Zdravím, vřele doporučuji tyto kapsičky od Sunaru https://www.alza.cz/maxi/sunarek-kasicka-mix-karton-12-120-g-d5678949.htm jsou bez přidaného cukru, bez barviv a konzervantů. No a mají praktické balení, syn je baští sám.

  • #487112
    H
    HelaStach
    Účastník

    Dobrý večer, jaké svačinky kupujete ročním dětem do kočárku, poradíte? Potřebuji něco nenáročného a praktického, aby dcerka nebyla celá od toho.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist