Svačinky

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Svačinky

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel z zuzuša a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494283
    z
    zuzuša
    Účastník

    Svět plodů nabízí i ovoce sušené mrazem.  Takto zpracované  jahody syn miluje v jogurtu, chutnají mu víc jak klasicky sušené ovoce.

  • #494090
    R
    Rikina
    Účastník

    Za mě místo bonbonů a čokolád – sušené ovoce. Místo křupavých chipsů a tyčinek – oříšky. Člověk si zamlsá a zároveň si hezky doplní energii.

  • #494036
    N
    Nivea
    Účastník

    Já tohle řešila když jsem začala vařit příkrmy, protože jsem četla o špatné kvalitě balené vody a dlouho jsem vybírala a nakonec jsme koupili filtr právě od Dionely, protože jsme chtěli českého výrobce a oni mají navíc i značku dTestu

    • #494095
      m
      milka8
      Účastník

      Tak jsem ráda žes dala vědět, moc díky 🙂

      • #494098
        N
        Nivea
        Účastník

        Není zač, já si to fakt moc pochvaluju

  • #493932
    g
    giska
    Účastník

    Nemají problém, že ovoce je třeba tvrdé? A kde prosím nakupujete, uvítám tip na kvalitní a hlavně nesířené ovoce.

    • #494044
      j
      jandulka25
      Účastník

      Kupuji je na http://www.svetplodu.cz. Mají ho nesířené, což je skvělé, protože síření způsobuje alergie a dráždí žaludek.   Děti si oblíbily mango a ananas, jsou krásně slaďoučké.

  • #493745
    j
    jandulka25
    Účastník

    Kamarádka mě doporučila, ať dětem zkusím dát  sušené ovoce. Za mě je to zdravá varianta mlsání místo bonbonů nebo čokolády.

  • #493312
    m
    milka8
    Účastník

    Ahoj maminky, jakou vodu když vaříte takhle malým dětem? Já balené moc nevěřím a tak uvažuju nad filtrem. Koukala jsem na https://www.dionela.cz/ máte od nich někdo filtr?

    • #493979
      e
      evcasl
      Účastník

      Já už nad tím nějakou dobu uvažuju a tohle podle toho co čtu vypadá fakt kvalitně, tak jestli máte někdo zkušenost budu taky ráda za reakci…

  • #492110
    k
    krisstaz
    Účastník

    Ano, i u nás vede na svačinky Bobík jogurt.. teď teda hlavně ta varianta light, obsahuje ještě více tvarohu

    • #492168
      k
      krisstaz
      Účastník

      Zkoušel jste už někdo tu light variantu?

      • #492480
        k
        krisstaz
        Účastník

        tak jsme vyzkoušeli a ta light varianta je velmi lahodná 🙂

  • #479636
    V
    Viola_S
    Účastník

    Určitě ano, Bobík obsahuje jen kvalitní smetanu a tvaroh. Navíc je bez konzervantů, barviv a éček, takže je to v podstatě to nejlepší, co můžete dítěti dát. A je to klasický český výrobek, který je na trhu už dlouho. Objednávám ho online tady https://www.rohlik.cz/hledat/bob%C3%ADk?companyld=1.

  • #479609
    M
    Martička00
    Účastník

    Zdravím, můžu dát Bobíka už v roce věku dítěte? To už tak malé děti můžou?

  • #479499
    V
    Viola_S
    Účastník

    Dobrý den, taky točíme to stejné dokola. Občas koupím i Bobíka, malému moc chutná 🙂

  • #479455
    D
    DenisaVolna
    Účastník

    Zdravím, já jedu pořád dokola – ovoce, zelenina, smetanový krém a pečivo. Malému to vyhovuje a mě taky.

  • #479421
    M
    Martička00
    Účastník

    Dobrý den, co dáváte na svačinky ročním dětem, poradíte?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist