Stres

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Stres

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Magdalena Baburkova a poslední změna proběhla před 3 týdny, 1 dnem.

• Autor

Do nedávna jsem kroutila hlavou když mi někdo řekl, že užívá prášky na soustředění a když je velmi ve stresu. I na mě došlo a musím uznat, že mi to dost pomáhá. Zatím mám vyzkoušeno, ale pouze x-espeed.

Adéla Pifková
    Účastník

Hezký den holky, já Vám mohu doporučit x-espeed, když mám v práci fakt naloženo tak začnu být hodně nervózní a nepříjemná. Zkusila jsem x-espeed, který mi doporučila kolegyně, která ho taky používá a musím říct, že to na mě funguje.

H
    Hanička45
    Účastník

Nene, to se nemusíte bát, je 100% přírodní a proto Haevyl 3.I nemůže být návykový.

E
    EvaJasan
    Účastník

Děkuji za doporučení a nemá prosím žádné vedlejší účinky nebo nevzniká na něm závislost?

H
    Hanička45
    Účastník

Zdravím, taky mám Haevyl 3.I a jsem moc spokojená. Hlavně je 100% přírodní a účinkuje skoro 5 hodin. Mě pomáhá i na zlepšení soustředění a nervozita.

M
    MájinkaS
    Účastník

Zdravím, mě se osvědčil tento sprej od lavycosmetics https://www.lavycosmetics.com/haevyl-3i-30-ml-346 Má čistě přírodní složení a proti stresu je výborný.

E
    EvaJasan
    Účastník

Dobrý den, nějak se to na mě sesypalo a v práci je toho moc a mám pocit, že to nezvládám. Nemáte doporučení na nějaký produkt – nejlépe na přírodní bázi, který by mi mohl pomoct lépe zvládat stes a stresové situace?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist