Strach z létání – jak překonat?

Femina.cz > Fóra > Cestování > Strach z létání – jak překonat?

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M Monika Kalousová a poslední změna proběhla před 6 roky, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #435656

    ze své zkušenosti – trpím panickými atakami když je někde moc lidí – ideální stav pro létání 🙂 a mě teda pomůže 2 x neurol a je mi všechno jedno, jinak letání nebo delší jízdu autobusem řešit neumím

  • #428354
    g
    goldie
    Účastník

    Taky mám strach z létání a ze spoustu jiných věcí. Četla jsem, že je dobré, když má člověk strach, vede ho to k opatrnosti. Nemám ten pocit ráda, a tak s ním bojuji. Létání je svým způsobem vzrušující a zábavné, v naší době nezbytné. Mám pro některé příležitosti madailónek pro štěstí, který nosím, aby se mi nic špatného nestalo. Samozřejmě je to jen psychické povzbuzení, které docela funguje, přece, co se má stát stane se. ☺ Myslím, že pokud máš fóbii, tak ta se překonat nedá.

  • #422866
    a
    adeele
    Účastník

    Ahoj, holky překonali jste sami panickou hrůzu z létání nebo někdo koho znáte? Jak na to? Co vám pomohlo? Už odmalička mám z létání hrůzu a vím, že jednou budu muset letět. Tak chci slyšet nějaké příběhy na povzbuzení. 🙂 díky

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist