Státní vs. soukromá školka

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Státní vs. soukromá školka

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (6 hlasů) se naposledy zapojil uživatel Profilová fotografie na Facebooku Alecca a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 3 týdnů.

• Autor
    Profilová fotografie na Facebooku
    Alecca
    Účastník

Holky, jak je to s přijímáním do té školky na Praze 8 http://www.pruhonickalabut.cz/ Mě se moc líbí, od září bych tam dala synka, ale nevím, zda jsem něco neprošvihla…

s
    simona.vrbova
    Účastník

My bydlíme na vesnici, takže tady máme pouze státní, ale jsme s ní maximálně spokojená, kroužej výtvarky, angličtiny. Učitelky jsou dobré ,takže myslím, že se to nedá číct, která je lepší nebo horší. Hodně záleží na učitelkách.

Alecca
      Účastník

Tak na vesnici tomu rozumím a dokonce i věřím. Na vesnici se všichni znají, dětí tam není mnoho, takže učitelka na děti čas má. Ve měste si to nedovedu představit.

M
      Misanecek
      Účastník

No, tak to já si právě myslím, že se to říct, a to velmi jednoduše… Není to učitelkách, ty můžou být sebelepší, ale jde o to, že systém jaksi selhává. Jako 1 učitelka na 30 děti… Už z toho je jasné, že ta „péče“ o děti nebude kdovíjaká :/

B
    Bedriška Malá
    Účastník

Libuše, jak je to v té Trojské labuti s docházkou? Je možná i jen částečná? Já si teda myslím, že by asi problém být neměl, ale ptám se kvůli té angličtině, zda je zvládnutelná i při částečné docházce…

M
    Misanecek
    Účastník

Ahoj, já ten rozdíl tedy vnímám a to hodne intenzivně… Měla jsem synka ve státní školce, ale byli jsme nuceni odejím a zvolit soukromou. A nelituji…

Alecca
      Účastník

A do jaké školky chodíš? A jak jsi s tam spokojená? Vypochopila jsem, že chodíte do soukromé školky. A je lepší, než státní školka? A v čem?

l
    libuse86
    Účastník

Ahojky, my jsme třeba rozhodně pro soukromou školky… Děti jsme tam dali rovnou, ani jsme nezkoušeli státní. Prvního mi tam nevzali, tak jsme zvolili soukromou a nelitujeme! Teď už tam mám obě děti a ty jsou spokojené a to je pro mě teda nejdůležitější! Pokud tě zajímá, kam chodíme, tak chodíme na Praze 8 do Trojské labutě – http://www.trojskalabut.cz/

M
    MakMak
    Účastník

Holky, jak vnímáte rozdíl mezi státní a soukromou školkou? Jaká vám pro děti přijde vhodnější?

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít

TOPlist