Státní vs. soukromá školka

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Státní vs. soukromá školka

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 4 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #473091
    A
    Anka45
    Účastník

    Holky a jde tam dávat dítě ze začátku jen na nějaké dny v týdnu, abych věděla jak to bude zvládat a pak by třeba chodila od pondělí do pátku ? Jak se to vůbec pohybuje finančně ?

  • #459479
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Neprošvihla 🙂 Spoj se s paní ředitelkou, ona ti k tomu řekne všechny informace 🙂

  • #453876
    A
    Alecca
    Účastník

    Holky, jak je to s přijímáním do té školky na Praze 8 http://www.pruhonickalabut.cz/ Mě se moc líbí, od září bych tam dala synka, ale nevím, zda jsem něco neprošvihla…

  • #440493
    s
    simona.vrbova
    Účastník

    My bydlíme na vesnici, takže tady máme pouze státní, ale jsme s ní maximálně spokojená, kroužej výtvarky, angličtiny. Učitelky jsou dobré ,takže myslím, že se to nedá číct, která je lepší nebo horší. Hodně záleží na učitelkách.

    • #455981
      A
      Alecca
      Účastník

      Tak na vesnici tomu rozumím a dokonce i věřím. Na vesnici se všichni znají, dětí tam není mnoho, takže učitelka na děti čas má. Ve měste si to nedovedu představit.

    • #440513
      M
      Misanecek
      Účastník

      No, tak to já si právě myslím, že se to říct, a to velmi jednoduše… Není to učitelkách, ty můžou být sebelepší, ale jde o to, že systém jaksi selhává. Jako 1 učitelka na 30 děti… Už z toho je jasné, že ta „péče“ o děti nebude kdovíjaká :/

  • #439412
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Libuše, jak je to v té Trojské labuti s docházkou? Je možná i jen částečná? Já si teda myslím, že by asi problém být neměl, ale ptám se kvůli té angličtině, zda je zvládnutelná i při částečné docházce…

  • #437924
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj, já ten rozdíl tedy vnímám a to hodne intenzivně… Měla jsem synka ve státní školce, ale byli jsme nuceni odejím a zvolit soukromou. A nelituji…

    • #456718
      A
      Alecca
      Účastník

      A do jaké školky chodíš? A jak jsi s tam spokojená? Vypochopila jsem, že chodíte do soukromé školky. A je lepší, než státní školka? A v čem?

  • #436970
    l
    libuse86
    Účastník

    Ahojky, my jsme třeba rozhodně pro soukromou školky… Děti jsme tam dali rovnou, ani jsme nezkoušeli státní. Prvního mi tam nevzali, tak jsme zvolili soukromou a nelitujeme! Teď už tam mám obě děti a ty jsou spokojené a to je pro mě teda nejdůležitější! Pokud tě zajímá, kam chodíme, tak chodíme na Praze 8 do Trojské labutě – http://www.trojskalabut.cz/

  • #435384
    M
    MakMak
    Účastník

    Holky, jak vnímáte rozdíl mezi státní a soukromou školkou? Jaká vám pro děti přijde vhodnější?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist