spyexpert

Femina.cz > Fóra > Móda > spyexpert

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíci.

• Autor

Na kolik vás to celé cca vyšlo jestli bych mohla vědět ? Muž by chtěl kamerové zařízení do kanceláří, takže ho čeká taky výběr tohoto zařízení.

i
      irishanova
      Účastník

Vyšlo mě to se vším všudy cca na 15.000, protože jsem chtěla mít pod dohledem veškeré prostory.

Super, tak to jsem si myslela, že to bude mnohem horší :). A kde mají kamennou prodejnu ?

i
          irishanova
          Účastník

Ono to není vyloženě kamenná prodejna, ale odběrné místo a mají ho v Řečkovicích v Brně na Sibiřské 55

i
    irishanova
    Účastník

Já jsem s tímto eshopem byla taky moc spokojená. Objednávala jsem nějaké kamerové přístroje na prodejnu, s tím, že jsem sk zboží byla vyzvednout osobně, protože jsem se ještě potřebovala poradit. Pán byl velice milý a ochotný a udělil mi cenné rady.

l
    luvi
    Účastník

není vubec zač, dobré věci je potřeba doporučovat.

p
    petra_ulrich
    Účastník

ajoo..i tak moc díky!

l
    luvi
    Účastník

jee tak to nevim, přítel si tam kupoval kameru do auta a chválí si ji 🙂 takže věřím, že tam mají kvalitní výrobky, ale na tu sportovní se možná zkus ještě někoho doptat _)

p
    petra_ulrich
    Účastník

je tak to je super, a nevíš co si kupoval? já bych si chtěla koupit sportovní kameru..

l
    luvi
    Účastník

ahoj, jj přítel si tam už párkrát něco kupoval a byl se vším spokojen 🙂

p
    petra_ulrich
    Účastník

chci příteli koupit dárek k narozeninám z http://www.spyexpert.cz, máte s tímhle obchodem někdo zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist