spyexpert

Femina.cz > Fóra > Móda > spyexpert

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Shaffer Harvey a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505084

    Shaffer Harvey
    Účastník

    Je v pořádku podělit se o svůj názor na něco, co stojí za to; ve skutečnosti je to často nutné.

    <span style=“color: #fdf4f2;“>five nights at freddy’s</span>

  • #491103
    m
    michala69
    Účastník

    Vy co ty kamery máte, jak mají prosím vás výdrž a co se týče venkovních kamer, tak jak kvalitní záznam pořizují v noci ?

    • #492556
      i
      irishanova
      Účastník

      Hodně záleží na tom, jakou kameru si vybereš. Zkus se podívat na to, co má spyexpert a pokud nevíš jakou vybrat, tak když jim zavoláš nebo napíšeš tak ti s výběrem pomůžou.

      • #492862
        m
        michala69
        Účastník

        Raději jsem si tam zavolala a pán byl tak ochotný, že mě navedl přes telefon a doporučil mi, co je potřeba.

  • #431756

    Na kolik vás to celé cca vyšlo jestli bych mohla vědět ? Muž by chtěl kamerové zařízení do kanceláří, takže ho čeká taky výběr tohoto zařízení.

    • #431767
      i
      irishanova
      Účastník

      Vyšlo mě to se vším všudy cca na 15.000, protože jsem chtěla mít pod dohledem veškeré prostory.

      • #432375

        Super, tak to jsem si myslela, že to bude mnohem horší :). A kde mají kamennou prodejnu ?

        • #491327
          m
          michala69
          Účastník

          Na tom eshopu mají naprosto všechno http://www.spyexpert.cz a pokud si nevíš rady s výběrem, tak když jim zavoláš, tak ti poradí.

        • #432733
          i
          irishanova
          Účastník

          Ono to není vyloženě kamenná prodejna, ale odběrné místo a mají ho v Řečkovicích v Brně na Sibiřské 55

          • #491416
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            Docela jsem koukala do čeho všeho se dá ukrýt kamera, zkusím o tom říct kamarádce, protože měla jisté podezření na manžela, ale bála se, že když by do ložnice umístila kameru, tak by si toho nevšiml, ale tady na ty pidi věci co mají by rozhodně nedošel, že je v tom skrytá kamera.

  • #431153
    i
    irishanova
    Účastník

    Já jsem s tímto eshopem byla taky moc spokojená. Objednávala jsem nějaké kamerové přístroje na prodejnu, s tím, že jsem sk zboží byla vyzvednout osobně, protože jsem se ještě potřebovala poradit. Pán byl velice milý a ochotný a udělil mi cenné rady.

  • #426383
    l
    luvi
    Účastník

    není vubec zač, dobré věci je potřeba doporučovat.

  • #426382
    p
    petra_ulrich
    Účastník

    ajoo..i tak moc díky!

  • #426373
    l
    luvi
    Účastník

    jee tak to nevim, přítel si tam kupoval kameru do auta a chválí si ji 🙂 takže věřím, že tam mají kvalitní výrobky, ale na tu sportovní se možná zkus ještě někoho doptat _)

  • #426372
    p
    petra_ulrich
    Účastník

    je tak to je super, a nevíš co si kupoval? já bych si chtěla koupit sportovní kameru..

  • #426172
    l
    luvi
    Účastník

    ahoj, jj přítel si tam už párkrát něco kupoval a byl se vším spokojen 🙂

  • #426095
    p
    petra_ulrich
    Účastník

    chci příteli koupit dárek k narozeninám z http://www.spyexpert.cz, máte s tímhle obchodem někdo zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist