Spodní prádlo – komplet

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Spodní prádlo – komplet

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel k karolina.ka95 a poslední změna proběhla před 2 roky, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #487885
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Noo, tak tam mají hodně hezké kousky ! To bych nečekala. Co materiál, vydrží to něco ?

    • #491638
      J
      JaninaR
      Účastník

      Mám od nich mraky prádla, pořád kupuju tu stejnou velikost, všechny kousky sedí jako ulité a prádlo mají opravdu kvalitní stejně tak jako hračky ;). Naposledy jsem si kupovala tady ten korzet a vypadá božsky http://www.e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/korzety/casmir-keith-corset-cerna

    • #489385
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Jasně, mám jak bodyčka, tak různé komplety a i silonky mají kvalitní 😉

      • #492091
        m
        michala69
        Účastník

        Nevíte baby jak sedí latex ? Je potřeba brát o velikost větší ?

        • #492491
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Větší není potřeba brát, stačí se držet velikosti kterou běžně nosíš. Mám od nich bodyčko a sedí mi krásně. Na co je ale potřeba si dát pozor, tak je údržba, protože na latex jsou speciální přípravky, které je potřeba používat https://e-kondomy.cz/doplnky/pece-o-latexove-obleceni

  • #487058
    m
    michala69
    Účastník

    Mám pár takový kousků a kupuju si je na ekondomech, mají tam toho hodně a fakt moc hezké.

  • #486417
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Kde bych holky sehnala sexy komplet krajkového prádla společně s podvazkovým pásem a punčochami ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist