Smoothie moxér ano x ne ?

Femina.cz > Fóra > Vaření > Smoothie moxér ano x ne ?

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 3 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #479331
    m
    michala69
    Účastník

    No už jsem to zjistila, protože jsem byla tady u nás a tady ji nemají, tak musím do do centra 🙂

  • #478461
    i
    irishanova
    Účastník

    Tady ty mixéry má nejlepší orava. Osobně mám tady ten model a je fakt super http://www.orava.eu/cz/smoothie-mixer-1500w-rm-1500. Navíc oceňuji velmi praktickou nádobku, ze které se pak nápoj snadno rozlévá.

    • #478631
      m
      michala69
      Účastník

      O oravě jsem už četla a je fakt, že si všechny ženy ty jejich mixéry pochvalují. Příští týden se chci jet podívat na nějaký do elektra co tady u nás je nebo je mají jen v některých ?

      • #479093
        i
        irishanova
        Účastník

        Všechny elektra tady tu značku nemají, ale když se podíváš na jejich stránky, tak tam mají seznam, v kterých prodejnách ji najdeš http://www.orava.eu/cz

  • #478203
    m
    michala69
    Účastník

    Od jaké značky ten smoothie mixér máte a na kolik tak přijde ?

  • #478099
    i
    irishanova
    Účastník

    Vřele doporučuju, u nás našel využití jak přes léto tak i přes zimu 😉

  • #478091

    To by mě taky zajímalo. Chtěla bych si teď přes léto začít dělat do práce koktejly, když jsou jahody a začnou malilny a borůvky, tak uvažuji zda je dobré ho pořídit.

  • #477100
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Holky jak jste spokojené s těma smoothie mixérama ? Je dobré ho mít nebo si človk vystačí s klasickým mixérem ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist