Slabé vlasy, padání – co s tím?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Slabé vlasy, padání – co s tím?

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 hlasy) se naposledy zapojil uživatel t teritucnakseznam-cz a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 3 týdnů.

• Autor

Mám podobnou zkušenost jako Jana… já s vlasy bojovala cca od 25 a bylo to hrozné. Trichologické vyšetření mi doporučila známá a můžu jen souhlasit s tím, že stojí za to na něj jít. Teď po několika kontrolách – s odstupem času – mi oproti tomu, jaká katastrofa to byla dřív, už vlasy téměř nepadají a jsem opravdu moc spokojená.

Zdravím, pokud ti nepomohly žádné šampony proti padání, na posilnění nebo tak – je toho milion, tak z vlastní zkušenosti doporučuju návštěvu odborníků… já byla na klinice Clinical Hair&Health, protože mi taky jednu dobu šíleně padaly vlasy a pomohli mi tam moc, paní tricholožka byla příjemná a celkově jsem tam byla s péčí spokojená, tak přeju hodně štěstí! 🙂

Nepramení to z psychických problémů, více stresu? Nebo jedné mojí kamarádce padaly vlasy kvůli nesnášenlivos­ti lepku, tak možná něco takového?

n
    niccolka
    Účastník

Ahoj, trápí mě už cca 3 a půl měsíce padání vlasů a celkově i jejich kvalita šla do háje…vždycky jsem měla vlasy pevné a husté a teď se z ničeho nic vše otočilo o 360 stupňů a já nevím, čím by to mohlo být, co s tím dělat a začínám být docela zoufalá… Nemáte někdo nějaký tip na cokoli, co by mi mohlo pomoct? Kdyby ano,  budu moc ráda, díky!

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist