Slabé vlasy, padání – co s tím?

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Slabé vlasy, padání – co s tím?

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 2 roky, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #488341
    h
    hancanov
    Účastník

    Taky mi pomohl až tricholog

    • #488411
      e
      evcasl
      Účastník

      A kdes byla? Bydlím v Brně tak jestli nemáš nějaký doporučení?

  • #487449
    A
    Andryna
    Účastník

    Vlasy-k-prodlouzeni znám, mají kvalitní materiál z pravých lidských vlasů.

  • #487409
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Mají i kamennou pobočku, zajdu přímo tam a nechám si od nich poradit, kterou metodou si vlasy nechat prodloužit.

  • #487219
    R
    Rikina
    Účastník

    Koupila jsem je na http://www.vlasy-k-prodlouzeni.

  • #487012
    f
    femuska
    Účastník

    Od koho ty clipy prosím jsou? Ráda bych si nechala taky prodloužit vlasy.

  • #486797
    R
    Rikina
    Účastník

    Já si pomohla s tímto problémem super clipy. Vlasy se mě hezky zahustily.

  • #482626
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Tak já to zkusím, mockrát díky. Už jsem z toho docela nešťastná, nic mi nepomáhá tak snad mě tam toho zbaví

  • #481817
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Jak to trichologické vyšetření probíhá?

    • #482310
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Pomohli by mi i s extrémním maštěním vlasů a lupy?

      • #482420
        N
        Nivea
        Účastník

        Určitě ano, právě na všechny tyhle problémy spojené s pokožkou hlavy se specializují.

        • #482675
          N
          Nivea
          Účastník

          Tak se tam určitě objednej, s tím ti rozhodně pomůžou, jsou moc šikovní.

    • #481925
      N
      Nivea
      Účastník

      Můžeš si o tom přečíst tady https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/ já jsem byla přímo na téhle klinice, můžu doporučit, mají skvělý přístup a opravdu se vyznají.

      • #481988
        j
        jancajanicka
        Účastník

        Aha, moc děkuju, objednám se tam.

        • #482045
          N
          Nivea
          Účastník

          Nemáš vůbec za co, paní tricholožka byla moc šikovná a ochotná takže ti určitě pomůže.

  • #440326

    Mám podobnou zkušenost jako Jana… já s vlasy bojovala cca od 25 a bylo to hrozné. Trichologické vyšetření mi doporučila známá a můžu jen souhlasit s tím, že stojí za to na něj jít. Teď po několika kontrolách – s odstupem času – mi oproti tomu, jaká katastrofa to byla dřív, už vlasy téměř nepadají a jsem opravdu moc spokojená.

  • #440280

    Zdravím, pokud ti nepomohly žádné šampony proti padání, na posilnění nebo tak – je toho milion, tak z vlastní zkušenosti doporučuju návštěvu odborníků… já byla na klinice Clinical Hair&Health, protože mi taky jednu dobu šíleně padaly vlasy a pomohli mi tam moc, paní tricholožka byla příjemná a celkově jsem tam byla s péčí spokojená, tak přeju hodně štěstí! 🙂

  • #440271

    Nepramení to z psychických problémů, více stresu? Nebo jedné mojí kamarádce padaly vlasy kvůli nesnášenlivos­ti lepku, tak možná něco takového?

  • #440250
    n
    niccolka
    Účastník

    Ahoj, trápí mě už cca 3 a půl měsíce padání vlasů a celkově i jejich kvalita šla do háje…vždycky jsem měla vlasy pevné a husté a teď se z ničeho nic vše otočilo o 360 stupňů a já nevím, čím by to mohlo být, co s tím dělat a začínám být docela zoufalá… Nemáte někdo nějaký tip na cokoli, co by mi mohlo pomoct? Kdyby ano,  budu moc ráda, díky!

     

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist