Školní batoh/aktovka

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Školní batoh/aktovka

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 3 roky, 7 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #479276
    m
    michala69
    Účastník

    Já mám nejlepší zkušenost se značkou baagl, navíc je dobře k sehnání, protože ji mají i v prodejnách jako je pompo 🙂

  • #479119
    V
    VandaS
    Účastník

    Dobrý den, přiznám se, že batoh vybírám na poslední chvíli 🙂 Značka Beckmann má opravdu krásné batohy, hned jsem jeden synovi objednala.

  • #478944
    H
    HelaStach
    Účastník

    Dobrý večer, my jsme pořídili tento batoh v setu https://www.zdravybatoh.cz/p/skolni-set-4-dilny-football-tiger-beckmann-2020 a jsme moc spokojení.

  • #478811
    L
    Lidka5
    Účastník

    Zdravím, batoh jsme synovi od značky Beckmann kupovali asi před dvěma měsíci k narozeninám a jsem fakt hodně spokojená. Batoh má krásný design, je lehoučký a prostorný. Taky ho máme z e-shopu Zdravý batoh a vše proběhlo bez potíží.

  • #478744
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Zdravím, mrkněte na e-shop Zdravý batoh. Mají opravdu kvalitní, norské batohy od značky Beckmann. Nám ho doporučili pro syna známí a jsme maximálně spokojení. Příští rok jde do první třídy i mladší dcerka, takže ho budeme kupovat i pro ni.

  • #478694
    K
    Květa B.
    Účastník

    Dobrý den, doporučíte mi kde jste kupovali školní batoh/aktovku pro kluka – prvňáka? Doporučíte minějaké internetové stránky, děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist