Šetrné prodloužení vlasů

Femina.cz > Fóra > Krása > Šetrné prodloužení vlasů

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Andryna a poslední změna proběhla před 1 rokem, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507952
    l
    leoneska
    Účastník

    Kvalitní materiál k prodloužení vlasů jsem pořídila u http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz

    • #508293
      R
      Rikina
      Účastník

      Vlasy-k-prodlouzeni neznám, vím, že mají pobočku v Brně. Chystám se k nim zajít, vlasy prodlužují přímo tam. Ráda bych tuto službu využila.

      • #508349
        A
        Andryna
        Účastník

        Na jejich pobočku jsem si zašla, profesionálně mě poradili jakou metodou vlasy prodloužit. Nechám si je prodloužit přímo tam.

    • #508053
      A
      Andryna
      Účastník

      Kterou metodou máte vlasy prodloužené?

      • #508143
        l
        leoneska
        Účastník

        Nechala jsem si poradit a moje kadeřnice mě je prodloužila metodou Tape.

  • #507042
    J
    JaninaR
    Účastník

    Našla jsem si vlasy na clipinhair.cz akorát bych potřebovala poradit se spoji. Když mám vlasy po ramena, tak jaké vybrat spoje, aby to nebylo moc poznat, že mám prodloužené vlasy?

    • #507148
      S
      Sonia.Cer
      Účastník

      Taky mám od nich vlasy a spoje jsem si vybrala keratinové 🙂

      • #507883
        J
        JaninaR
        Účastník

        Promiň, nechala jsem ti tady špatný odkaz https://www.clipinhair.cz/499-clip-in-vlasovy-pas-43cm-rovny-cerna.html

      • #507794
        J
        JaninaR
        Účastník

        To já jsem nakonec zvolila pásy a vypadá to moc dobře https://www.femina.cz/forums/topic/setrne-prodlouzeni-vlasu/?bbp_reply_to=507148&_wpnonce=d8c42e342f#new-post

  • #481209
    j
    jandulka25
    Účastník

    Taktéž uvažuji o prodloužení vlasů, ale nechám to až na jaro.

  • #481175
    z
    zuzuša
    Účastník

    Vlasy-levne se mě líbí. Určitě bych si u nich nechala vlasy prodloužit.

  • #481111
    g
    giska
    Účastník

    Pomáhala mě šikovná kamarádka. Výsledek vypadá skvěle.

  • #481047
    m
    martusi
    Účastník

    Zvládla jste si clipy nasadit sama, nebo vám někdo pomáhal?

  • #480962
    g
    giska
    Účastník

    Nakupuji je u http://www.vlasy-levne.cz. Mají rychlé dodcí lhůty.

  • #480917
    f
    femuska
    Účastník

    U koho je prosím nakupujete?

  • #480750
    g
    giska
    Účastník

    <table border=“0″ width=“274″ cellspacing=“0″ cellpadding=“0″><colgroup><col width=“274″ /></colgroup>
    <tbody>
    <tr>
    <td class=“xl65″ style=“height: 45.0pt; width: 206pt;“ width=“274″ height=“60″>Vlasy si prodlužuji s clip-in a jsem spokojená. Po sundání jsou mé vlasy v pohodě.</td>
    </tr>
    </tbody>
    </table>
     

  • #479817
    i
    irishanova
    Účastník

    No nejkvalitnější vlasové pásky má rozhodně hairtalk, nechám ti tady odkaz, kde se na to můžeš podívat jak vypadají a jaké vůbec jsou možnosti, protože nabízí víc druhů.

  • #479703
    m
    michala69
    Účastník

    Máš přímo s nějakou značkou vlasů zkušenost ?

  • #479639
    i
    irishanova
    Účastník

    Nejšetrnější jsou určitě vlasové pásky :). Ale taky je potřeba si najít šikovného kadeřníka, který je bude umět přidělat tak, že ostatní nepoznají, že jde o prodloužené vlasy, což ne úplně všichni umí, co si budeme vykládat.

  • #479578
    m
    michala69
    Účastník

    Jaká metoda prodloužení vlasů je nejšetrnější ? Pořád nejsem schopna se rozhodnout jestli do toho jít nebo ne, protože nepatřím mezi ty šťastlivce, co mají dlouhé a husté vlasy a při představě, že by mi to moje vlasy mělo zničit a nebo mi měly padat, tak za to riziko mi to opravdu nestojí.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist