Šetrná dětská kosmetika

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Šetrná dětská kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 45 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel t tana.hadkova a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #495132
    n
    nanna
    Účastník

    A co se vám osvědčilo na opruzeniny?

  • #491597
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj holky, jen bych se ráda zeptala… Podle čeho jste vybíraly plenky?

    • #494474
      K
      Katchorka
      Účastník

      Já jsem teda dost hledala info, recenze, srovnání. Tohle mi při výběru hodně pomohlo 🙂 Ty ses rozhodla pro jaký sortiment a jakou značku plenek?

  • #489096
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Nemáte prosím pěkně vyzkoušený i nějaký šetrný přípravek na rány a odřeniny, co neštípe ?  Mám akorát klasickou dezinfekci a to štípe jako čert.

    • #489180
      m
      michala69
      Účastník

      Super je mít doma hemacut sprej jestli znáš. Je na odřeniny, popáleniny 1. a 2. stupně, prostě celkově na poranění kůže.

  • #487567
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Mně se pro děti osvědčila kosmetika Bella Happy. Nejlepší je tento olejíček od nich https://happy-cz.cz/cs_CZ/product/natural-care-olej%C3%AD%C4%8Dek-cz. Ten používáme doma moc rádi.

    • #489332
      l
      libuse86
      Účastník

      Ahoj, kupuješ od Bella Happy i plenky? Jak jsi s nimi spokojená?

      • #491563
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Ano, i plenky. My jsme s tou značkou moc spokojeni, co se týká produktů pro děti.

  • #487114

    kvapik
    Účastník

    Taky kupuju kosmetiku Nobilis Tilia, jsem teď moc spokojená s jejich přírodními opalovacími mléky.

  • #486774
    h
    hancanov
    Účastník

    Co se vám osvědčilo na opruzeniny? Doporučte prosím něco šetrného. Díky

    • #488331
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      No, jako v prvé řadě bych řešila příčinu. Co plenky? Nechce to změnu? Třeba tyto nevyhovují? Nebo časteji přebalovat?

    • #486776
      m
      milka8
      Účastník

      Naší malé na to hodně pomáhá BetaDerm, je hodně šetrný, rychle se vstřebává a pokožka se po něm krásně hojí. Nechávám tady odkaz https://www.benu.cz/betaderm-krem-s-betaglukanem-50g

      • #486777
        h
        hancanov
        Účastník

        Moc děkuju za radu, vyzkoušíme ho.

        • #486779
          m
          milka8
          Účastník

          Ráda jsem poradila, nám ho doporučila kamarádka, takže určitě vám taky pomůže

          • #487366
            h
            hancanov
            Účastník

            Tak děkuju za radu, osvědčil se!

          • #487492
            m
            milka8
            Účastník

            Super, hlavně že pomáhá 😉

  • #486578
    h
    hancanov
    Účastník

    Já používám od Nobilis Tilia https://eshop.nobilis.cz/ je to kvalitní přírodní česká kosmetika.

  • #485465
    P
    Polinko
    Účastník

    Holky, kupujete dětem plenky pants? Jaké kupujete? A je to vhodná alternativa? Nejsou promokavé?

    • #490526
      l
      libuse86
      Účastník

      Plenky pants jsou super. Pohodlné. Přebalování je snadné. Jo, tohle řešení je super.

    • #487601
      M
      MakMak
      Účastník

      Ahoj, kupuju. A kupuju je od https://www.abena.cz/bambo-nature-detske-plenkove-kalhotky/. Nejlepší plenky. Jinak teda musím říct, že ty pants jsou super. Pohodlné a hlavně se super nasazují.

    • #486543
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Ty pants jsou super. Ale měla bych dotaz na konrétní značku… Jak jste spokojeny se značkou Bambo nature? Přímo s těmi pants? Díky moc.

    • #486224
      A
      Alecca
      Účastník

      Kolik kilo má dítko?

  • #484723
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Zkoušela jsi od nich i ty jejich Bella No1 Kids vlhčený toaletní papír? Je dobrý? Jak se osvědčil?

    • #485411
      M
      MarkyMala
      Účastník

      Myslíš ten Bella No1 Kids? Ten je senzační. Jsem moc ráda, že jsem na něj narazila. Jako bez něj ven s děckama už fakt nechodím 😀

  • #484340
    M
    MakMak
    Účastník

    Já teda kosmetiku pro mimi kupuju kosmetiku v drogerce 🙂 Mají tam docela veliký výběr, i když my kupujeme bella happy, takže se po jiné moc nedívám 🙂

    • #484428
      L
      Lilianna
      Účastník

      Je ten olejíček hodně mastný? Jako myslím, zda tu dětskou pokožku ksrásně promastí a zvláční…

      • #485368
        l
        libuse86
        Účastník

        Jojo, tento olejíček jsem koupila a je super. Je nejlší, co jsme měli. Je perfektně mastný, takže pokožku krásně promastí. A ještě k tomu fakt moc hezky voní.

  • #484283
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Taky v této lékarně nakupuji kosmetiku a potřeby pro děti.

  • #484212
    m
    martusi
    Účastník

    Super tip, děkuji, už jsem dcerce objednala.

  • #484113
    g
    giska
    Účastník

    Jsem velmi spokojená se značkou Bioderma. Gigalékarna má v nabídce spoustu jejich přípravků.

  • #484036
    m
    martusi
    Účastník

    A která miminku vyhovuje? Dcerka je dost citlivá, tak bych ráda zkušenost.

  • #483939
    g
    giska
    Účastník

    Kosmetiku a doplňky pro mimino nakupuji na http://www.gigalekarna.cz.

  • #483688
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Ahoj holky, máte některá zkušenosti s těmito plenkami https://www.abena.cz/detske-plenkove-kalhotky-bambo-nature/? Jak jste s nimi spokojené? Co savost? Jsou dostatečně absorbční?

    • #484692
      l
      libuse86
      Účastník

      Ahojky 🙂 Senzační plenky! Úplně nejvíc! Jsou měkké, nepromokavé, krásně sedí. Jiné plenky nekupujeme, tyto jsou prostě super 🙂

  • #483499
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    U těch dětí je to prostě sázka. Taky jsme hodně bojovali, než jsme přišli na to, co malýmu sedne. Ale tento olejíček je senzační. Taky ho používáme a malýmu sedne perfektně.

  • #482815
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj, ano ano, tento olejíček kupujeme a jsme s ním spokojeni. Měli jsem před tím jiné značky, ale nesedly. Malej se mi tak nějak osypal. Až tento nám perfektně sedl.

    • #483719
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Já jsem u toho olejíčku byla nadšená tím, jak krásně voní… A navíc ta dětská pokožka je po něm opravdu hebounká.

  • #482785
    M
    MakMak
    Účastník

    Holky, máte některá zkušenosti s tímto olejíčkejm https://happy-cz.cz/cs_CZ/product/natural-care-olej%C3%AD%C4%8Dek-cz?

  • #480560
    D
    DitaZel
    Účastník

    Ano, objednávám tam pravidelně i plenky značky Moltex a příkrmy značky GOOD GOUT. Můžu vřele doporučit – plenky jsou opravdu měkoučké, dobře sajou a jsou ideální na citlivou pokožku a příkrmy GOOD GOUT jsou opravdu kvalitní a dcerce moc chutnají. Prostě celkově můžu Pompo doporučit.

  • #480496
    K
    Katulka_M
    Účastník

    Díky za odkaz 🙂 Dívala jsem se, že tam mají velký výběr i BIO a EKO produktů, nemáte ještě něco vyzkoušené?

  • #480426
    D
    DitaZel
    Účastník

    Zdravím, já kosmetiku objednávám tady https://pompo.cz/katalog-2/?search=attitude&lang=cs Mají většinou vše skladem a buď si to necháte dovést až domů (PPL) nebo si balíček můžete vyzvednout v kamenné prodejně.

  • #480404
    K
    Katulka_M
    Účastník

    Poradíte prosím, kde bych kosmetiku koupila? Klidně i třeba jen odkaz na e-shop, děkuji.

  • #480366
    D
    DitaZel
    Účastník

    Dobrý večer, dcerka má taky hodně citlivou pleť a zkoušela jsem toho opravdu hodně. Teď nám moc vyhovuje kosmetika Attitude. Kosmetika je přírodní, osvědčily se mi vlhčené ubrousky, kosmetika na tělo, ale i prací a čistící prostředky.

  • #480334
    K
    Katulka_M
    Účastník

    Dobrý večer, doproučíte mi prosím šetrnou dětskou kosmetiku? Dcerka se mi skoro po všem osype, nemáte podobnou zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist